Facebook Görüntü bozukluluğu acil yardım...!

Konu, 'Facebook' kısmında noss_bar tarafından paylaşıldı. Okunma: 3383 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Facebook Görüntü bozukluluğu acil yardım...!

facebok'um aynı aşağıdaki resimdeki giibi oluyo ccleaner ile önbelleği temizledim bütün tarayıcıları denedim ama yinede aynı durum ne yapmam gerekiyo sizce...!< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: noss_bar
  2. Hocam çerezleri felan sil birde Google Chrome den girmeyi dene mutlaka düzelmesi lazım..

3. aynen hocam chrome de bazen yapıyor ama düzeliyor çok kısa bir süre sonra

Facebook Görüntü bozukluluğu acil yardım...! konusuna benzer içerikler

1. acil yardım android facebook uygulaması ( 10 Mart 2012 | Sony )

arkadaşlar benim xony x10i var. orjinal hattım turkcell 3tl lik facebook paketi vardı. en güncenl android facebook uygulamasını yükledim. bir kaç gün girdim. kontörüm bitti. ama paketim devam ediyordu. normal tarayıcıdan facebooka girebiliyorum...
  2. facebook ukash dolandırıcık( acil yardım) ( 13 Ağustos 2012 | Konu Dışı )

merhaba arkadaşlar. öncelikle konudan bahsedeyim biraz. 2 gün önce facebooktan ukash almak için bi ukash satıcısı ile iletişime geçtim. satıcının ziraat hesap no adı soyadı elimde var. kişiye ukash değerince para gönderdim ve kişi beni bekletmeye...
  3. facebook acil yardım arkadaşlar ( 11 Kasım 2012 | Facebook )

arkadaşlar şimdi paylaştığım fotolarımı sadece arkadaşlarımın görmesini istiyorum onun için gizlilik ayarlarından arkadaşları tıklıyorum ama başka bi faceden arkadaşım olmayan kişişer fotoğraflarıma bakabiliyor ne yapmam lazım sadece arkadaşlarım...
  4. monitöre görüntü gelmiyor. acil yardım ( 13 Haziran 2013 | PC Donanım Teknik Yardım )

Monitöre görüntü gelmiyor klavye çalışmıyor arkadaşlar ramleri çıkarıp temizledim bios pilini çıkarttım yine olmadı lütfen yardım edin
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 19:21:39