Facebook bildirim mesajı gelmiyor :(

Konu, 'Symbian S60v5 Cihaz Destek' kısmında BurakTura tarafından paylaşıldı. Okunma: 2380 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Facebook bildirim mesajı gelmiyor :(

Benim Facebookta Bildirim mesajı geliyordu ama artık doru düzgün gelmiyor mesela hattımı başka bi telefona taktım ona mesaj geliyorama bu benim telefonuma mesaj gelmiyor facebooktan . Neden gelmiyor olabilir . Bi yardımcı olursanız sevinirim :)

Telefonumun modeli : Nokia 5250

Yazan: BurakTura
  2. Bildirim bildirme etkisiz yap tekrar etkin yap :)

3. Vallahi olmuyo yaw çok denedim

Facebook bildirim mesajı gelmiyor :( konusuna benzer içerikler

1. Facebook Bildirim Gelmiyor?

Arkadaşlar. c5 03 um var. orjinal yuklu olan facebook programından giriyorum. inboxı ark isteklerını ve durtmelerını gosterıyor ama diğer bildirimler gelmiyor.(beğeniler,yorum yapanlar,vs) yanı bırı duwarımda dısey paylastığında bildirim gelmıyor...
  2. Mesaj bildirim sesi gelmiyor yardım lütfen

c7 kullanıyorum.telefonuma mesaj geldiğinde telefon ne titriyor ne mesaj sesi geliyor.ayarları 4-5 defa kontrol ettim bi problem yok.zaten kendiliğinden başladı bu sorun.nasıl çözebilirim bi yardım edermisiniz
  3. Facebookta Mesaj Gelince Bildirimde Gozukmesi

S.a arkadaslar benim kuzenin bi telefonu var markasi htc facebookta mesaj gelince bildirimlerde gozukuyor benim galaxy ace varda onda gozukmuyir nasil yapacam yardim edin
  4. Uygulama foursquare bildirim gelmiyor

Bildirim gelmiyor arkadaslar ne yapabilirim
  5. bildirim gelmiyor

sa arkadaslar telefonum wonder avrupa romu yukle gayet memnunum ama bi sorum whatsapp tan felan bildirim gelmiyor , whatsapp acinca geliyor bunu nasil duzelte bilirim
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Temmuz 2015 Perşembe - 12:50:35