Facebook [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Applications]

Konu, 'Symbian S60v5 Messenger/ Chat / E-mail' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 50081 | Cevaplanma: 74

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Facebook [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Applications]

Facebook [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Applications] - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. Teşekkürler

3. şifreyide sölermisin zahmet olmazsa

4. rar dosyasının içinde kod var

5. lütfen yardım edin nokıa e63 teması bulamıyorum

6. merhaba arkadaslar bunu tlf na nasıl yukluyoruz?

7. teşekürler

8. rar codu ltf.... rar dosyasının içinde demişsiniz ama.. rar ı açmadan nası görücez :)

neco426 ve htmy bunu beğendi.
  9. kodu ney arkadas

10. porogram için teşekkürler arkadaşım çok zekice bir yol aslında şifre açık :megafon:rarı tıklayıp açılan pencere de saga bir baksanız kodu görecek siniz :ehe ama kimsenin aklına bilem gelmiyor :kop::islik:d:
    ben tesadüf eseri buldum aslında :oke:

11. hocm eyw paylaşımlar süper ama neden RAR???? 400kb ne kadar yer kazanabilirsin...

--------------- Ekleme ---------------

he ayrıca beyler zip le acarsaniz zaren yanında parantez icerisinde www.symbianizm.com yazdıgını göreceksiniz hazırcı olmayıp bi baksanız bulacaksınız ama buda benden olsun hadi :)

12. www.symbianism.com
    http://www.maxicep.com/symbian-9-1-s60-3rd-temalari/
    telfonun hafıza kartına at ve ac yada pc suit kur
    www.symbianism.com
    www.symbianism.com

13. Emeğine sağlık çok harikasın

14. açmadan nasıl kodu göreceksek nerde bu şifresi ya bişey veriyorsunuz 40 dereden su getittiriyorsunuz pes

--------------- Ekleme ---------------

bulduk kodu zor oldu ama eline emeğine sağlık

15. rar codu ltf.... rar dosyasının içinde demişsiniz ama.. rar ı açmadan nası görücez bide şifreyi vermeyeceksen nie yayınlıyorsun dalgamı geciyorsun sen

16. Bunu biliyorum ama pek kullanışlı değil.Kullanmıyorum artık

17. teşekkürler

18. eyvallah kardeşim sağolasın... ayrıca nokia communuties'i tavsiye ederim ki bundan çok daha gelişmiş bi facebook uygulamasıdır...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.