F1-F2'Nin Üzerinde Bulunan Ses Açma Kapatma Kısayol Tuşları Çalışmıyor :S

Konu, 'PC Donanım Teknik Yardım' kısmında Kobra_FighterTR tarafından paylaşıldı. Okunma: 12455 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. F1-F2'Nin Üzerinde Bulunan Ses Açma Kapatma Kısayol Tuşları Çalışmıyor :S

Merhaba Arkadaşlar;

Geçen USB Klavye Aldım İlk Taktığımda Herşey Düzgün Çalışıyordu.2 Hafta Geçti Ve F1-F2'Nin Üzerinde Bulunan Ses Açma Kapatma Kısayol Tuşları'nın Çalışmadığını Farkettim.

Bu Tuşları Tekrar Nasıl Aktif Edebilirim.??:vur:vur:vur

Şimdiden Teşekkür Ederim.

Not:Markası Minton Model MKB-1027

Yazan: Kobra_FighterTR
  2. Bendekide Ne Sorunmuş Arkadaş Kimse Cevap Veremedi :D

3. Klavye sürücüsünü aygıt yöneticisinden önce devre dışı bırak sonra kaldır.Klavyeyi USB porttan çıkarıp tekrar tak.

4. Peki Deniyorum..

--------------- Ekleme ---------------

Mağlesef Yine Olmadı.Çalışmadı.

5. Hakan sürücü veya donanımlarda eksik dosya ya da çakışma olabilir.Ayrıca sürücüsü varsa yükleyip dener misin ?

6. çalıştır komutuna services.msc yaz.
    akabinde açılan pencereden "İnsan Arabirim Aygıtı Erişimi"
    ni bul.eğer devre dışıysa etkinleştirmeyi seç.
    ikincisi winamp/aimp ne kulllanıyosan program ayarlarından
    Klavye kısayollarını aktifleştir.

7. Sürücüsü Yok Mağlesef :(
    İnsan Arabirim Aygıtı Erişimi Diye Birşey Yok Mağlesef Aygıt Yöneticisinde Gözüküyor Ama Dediğin Yerde Gözükmüyor..

8. kardeş aygıt ve donanımlarda var mı??

9. Evet Var.. Ama Arkadaşın dediği Yerde Yok.

10. Format Attım Sorun Çözüldü.Tamamen Driver İle İlgili Bir Sorundu Sanırım

Konu :locked: pls...

F1-F2'Nin Üzerinde Bulunan Ses Açma Kapatma Kısayol Tuşları Çalışmıyor :S konusuna benzer içerikler

1. 6680 Kapatma Tuşu Çalışmıyor ( 6 Ekim 2008 | Symbian Destek )

Selam arkadaşlar, Telefonum kendi kendine kapanıp açılıyordu ve dahası telefonumun kapatma tuşu çalışmıyordu. Daha önce telefonuma virüs girdiğini söyleyen bi telefoncuya telefonumu verdim format attı. Herşey normale döndü. Telefonum...
  2. Tuş Kilidi Titreşimi Açma-Kapatma ( 2 Aralık 2012 | S60v5 Sistem Modlama )

Sanırım kapatma ile ilgili forumda konu vardı ama linklerde falan sorun var yada tam konuyu bulamadım bulsam kapama için onun linkini koyacaktım kusura bakmayın. C5-03'de sorunsuz çalışıyor. Tuş Kilidi Titreşimini Açmak İçin Tıklayınız!. Tuş...
  3. 5800Medya kısayol tuşunu kapatma? ( 29 Mayıs 2013 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

nasıl kapata bilirim?
  4. Ses açma kapama tuşlarım düzgün çalışmıyor ( 4 Temmuz 2013 | Symbian S60v5 Yazılım Destek )

Arkadaşlar sorun bugün ortaya çıktı açma kapama tuşlarım tek basarken çalışmıyor ama ben quake oynarken tuşları ayarladım virtual key ile ikisine aynı anda basınca çalışıyor yüklediğim bir uygulamadan olabilir mi?
  5. s5830i ses açma tuşum çalışmıyor, nasıl root yapacağım? ( 14 Eylül 2013 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Arkadaşlar merhaba, Forumda yeniyim yanlış yere açtıysam kusurabakmayın. Arkadaşımın telefonu (s5830i) ses açma tuşu çalışmıyor ve telefonda root yok. Telefona format atıp yeni rom yüklemek durumundayız ancak tuşlar çalışmadığı için recovery...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Ağustos 2015 Cuma - 15:42:47