F-Secure Anti-Theft v6.60.16380 Symbian^3 Signed

Konu, 'Symbian^3 Antivirüs / Güvenlik / Korunma' kısmında Ediz Yiğit tarafından paylaşıldı. Okunma: 14609 | Cevaplanma: 27

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Mobil cihazlar için F-Secure Anti-Theft ile kişisel ve gizli bilgilerinizin hiçbir kişi tarafından kötüye kullanılmadığından emin olabilirsiniz. SMS ile; telefonuzu kilitleyebilir, gizli verileri silebilirsiniz.

< Resmi açmak için tıklayın >

#KİLİT# - UZAKTAN TELEFONUNUZU KİLİTLEYİN
    < Resmi açmak için tıklayın >

Telefonunuz kayıp olduğunda tek SMS ile telefonuzu kilitleyin! Telefonunuz artık siz telefonu geri alana ve doğru parolayı girene kadar kilitli kalacak.

cool_moon, djlkr, vursavus ve 8 kişi daha bunu beğendi.

2. V2 lerde bu telefonu çok kastırıyordu..
    teşekkürler..

3. sogol
  4. yanılmıyorsam N97 de telefonun kendi özelliği olarak vardı bu.
  5. ben programı açınca telefon kilitlendi ne yapmalıyım acil yardım lütfen
  6. süper program teşekkürler
  7. bu symbian^3 serisi telefonların kendi özelliği zaten bu programa gerek yok . tek mesajla kitlenebiliyo zaten :ehe

8. nasıl kitliyoruz?
  9. uzaktan telefon kilitlemeyi aç güvenlik ayarlarından gönderilecek mesajı yaz baska telefondan aynı mesajı kendi telefonuna gönder kilitlenir
  10. 7 gunluk deneme surumu bu kirilmisi varmi
  11. Beyler F - Secure programını kurduktan sonra dosyalarınızı atmada , silmede herhangi bir problem olursa endişelenmeyin program kendi engelliyo programı kapattığınızda sorun ortadan kalkar :oke:
    Ayrıca program sadece kitlemek için değil normal antivirüs olarak da kullanılabilir kasperskydan daha orjinal duruyo ..
  12. bu özellik zaten mevcut. sadece anti virüs için aktifleştirme istiyor o sorunu çözebilsek.
  13. ben de olmayan özelliği söylemedim zaten , tarama yapabiliyo başka bişey kastettiysen bilemem ...
  14. bnm n8im var kardeş güvenlik ayarlarından uzaktan kilitleme diye bir bölüm var oradan istediğin bir kelimeyi girerek ya da sayıyı o sana kalmış.sonra doğrulayıp çıktıktan sonra herhangi bir telefondan kendi telefonuna o seçtiğin parolayı gönderdiğinde telefonun kilitleniyor.bu arada senin yapabildiğin gibi herkes de senin telefonunu mesajla kilitleyebilir unutma bnu.bu yüzden sadece senin bileceğin bir şifre koy ;)
  15. bu ful sürümmü eger deilse bi cra ck key gen tarzı bişi verin ya
  16. pro mu bu?
  17. maxicep forumda E7 için anti-virüs bulamadım.bir kaç tanesini yükledim, verimli değil.aslında bu minik program oldukça basit ve çok iyi çalışıyor.Ustalar bu işi çözerse çok iyi olacak.yabancı sitelere güvenmiyorum.öpülmedik bir telefonumuz kaldı.onuda onlara kaptırmayalım.
  18. [COLOR=""][SIZE=""]çok teşekür[/SIZE][/COLOR]

---------- Eklendi @ 06:04:28 ---------- Yazıldı @ 06:03:19 ----------

[COLOR=""][SIZE=""]sağol un[/SIZE][/COLOR]
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. maxicep secure