?....exe dosyası nasıl açılır?

Sponsorlu Bağlantılar

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
?....exe dosyası nasıl açılır?
Forumda biri karışık adlı bir dosya yüklemiş telefonunda var olanalrı eklemiş oldukça yüklü uygulama var.çok uzun sürdü ve bitti.şuan bakıyorum bir kalsörün içinde ?karısık.exe diyor açılmıyor.nasıl açabilirim?

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar yardım bekliyorum.yüklediğim bir uygulama mavi renkli bir soru işareti oluşuyor ve çalıştırma istediğim dosya türü desteklemiyor uyarısı çıkıyor.nasıl düzeltip aktif hale getirebilirim.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
pc den açabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Skysis
SHS

SHS

Üye
konunun linkini verirmisin?

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
konu derken?
pc derken?
ben 5800 için yükledim
mesela neler yükledim yazayım
?Call log.rar
?oku-setup.exe
?patch Install server v20.rar
bunun gibi bir çok var.hepsinde soru işareti var.dosya açılmıyor.dosya türü desteklenmiyor diyor.
bunları hangi program veya neyle çözebilirim.
yani indirdiğim ne olursa olsun açacak bir uygulama var mı?
telefonum 5800

0yLesineBiri

0yLesineBiri

Üye
rar uzantılı olanları freeunrar pro. Ile açabilirsin forumda var araştır . Exe leri de pcde aç .

Emrgncy

Emrgncy

Üye
5800 exe dosyaları açmaz exe olanları bilgisayardan, rar olanları x-plore ile veya winrar, freeunrar gibi rar açıcı uyyguamalarla açabilirsin

---------- Eklendi @ 17:39:09 ---------- Yazıldı @ 17:37:01 ----------

Birde uyarı olsun bulduğun uygulamayı yükleme
Sadece gerekli olan uygulamaları yükle. Telefonun performansı için

• Beğen

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle teşekkür ederim.rar olyını anladım.pc de içini aç dosyayı tele at dediniz.
exe anlamadım.buda rar gibi mi?yani bir ço programın sıkıştırılması mı?yani pc de içini açıp dosyayı tele mi atmak gerek?
birde uc playerde yardımcı olan arkadaşım,uc palyere bir çok ilahi-klip vs... var.liste çok uzun aradığımı pratik bulmamı sağlayan kısayol var mı?sıralamı istediğim şekilde düzenlemem mümkün mü?sıralamı z ile başlamış aşağı doğru a ya kadar inmiş.birde katogorilere ayırmam mümkün mükısaca uc player kullanma kılavuzu varmı?
yada dediklerimi yapacak bir player programı önerirmisin
teşekkürler

Emrgncy

Emrgncy

Üye
uc player s60 v5 için şimdilik en iyi video player

sıralama konusunda pek bilgim yok eğer tersten sıralıyorsa x-plore yardımıyla videoların istediğin sıraya göre yeniden adlandırır uc playere tekrar tarattırırsın.

exe. Dosyalarınıda pc de açıp tele atarsın :oke:

• Beğen

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
ne cahilim deme:)))sağol.soran bağdatı bulmuş sormayan acep nolmuş????

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
telefonda exe dosyaları açılıyordu öyle bir konu vardı s60v5 bölümüne ii bak bulursun

Reexecution

Reexecution

Üye
yo açılabilir . fakat sizin dediğiniz bildiğiniz windows için yazılmış exe dosyaları değil. x-plore ile isterseniz e:data/sys/apps gibi bi yer olacak tam hatırlamıyorum.Oraya girince yüklediğiniz programların exe ve dll dosyaları olur örn racingthunder.exe xplore ile tıklayın açılır.(fakat bu symbian için olan exe dosyalarıdır bu yüzden windowsda çalışmaz ) :)
kolay gelsin.

-Rose

Üye
bilmem aynı şeyi mi soruyoruz ama telefonuma netsetup.exe dosayasını yüklemek istiyorum herhangi bi uygulama bu eylemi gerçeklesştiremez dio uygulaması ne bununn n e yüklemem lazım :)

Üst Alt