Evrim geçiren hayvanlar..

Konu, 'Mizah - Eğlence - Fıkra' kısmında ..::Riddick::.. tarafından paylaşıldı. Okunma: 13699 | Cevaplanma: 33

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evrim geçiren hayvanlar..

bunun bir de bush lu olani wardi. Bush un hayvandan ewrimleştigini gosteriyordu
    :D :D :D

Yazan: darkwolf
  2. 2. resim çok hoşuma gitti yanlız.. Öyle bi hayvan olsaymış çok korkunç bişey olurdu heralde..

3. gergedan ile aslan yani baykuş kopardı beni :kop:

4. baba kartal bakıslı kangal super :lol2:

5. inek de güzel olmuş bi an inandım :tease:

6. bunlardan bi grup da bende var :artı:

7. 1.sincap kaplan
    2.ulan bu kırma ite bak sahin
    3.baykus kaplan a benziyor
    4.serce aslan
    5.ciceğe bak öten cicek
    6.penguen eşek
    7.ucan zebra
    8.ev kecisi tekir
    9.sincap işte
    10.manda yuva yagmış sögüt dalına
    bunlar ne yaaaaaaaaaaaa

8. abi çok güzel yaa :kop:

9. aha laf tam oturdu :lol2: :lol2:

10. bunlardan bi grup da bende var :artı:
    (mesajı çiftlemişim pardon)

11. gerçekten harika olmuş

12. güsel yaw!!!
    :wacko:

13. Çok güzel saolasın :artı:

14. Koskoca GERGEDANa zebra ve su aygırı (hipopotam) diyen arkadaşlar var. :haha:

Evrim geçiren hayvanlar.. konusuna benzer içerikler

1. Evrim ( 12 Temmuz 2006 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

2. turkcedeki evrim ( 22 Kasım 2006 | Konu Dışı )

Yil: 1965 "Karsima âniden çikinca ziyâdesiyle sasakaldim.. Nasil bir edâ takinacagima hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm vardi.....
  3. türkçenin evrimi ( 1 Aralık 2006 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Yıl: 1965 >>"Karşıma âniden çıkınca ziyâdesiyle şaşakaldım.. Nasıl bir >>edâ takınacağıma hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet >>sonra kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni fevkalâde rahatlatan...
  4. Sakızın evrimi ( 13 Nisan 2008 | Konu Dışı )

Bir dahaki sefer ayakkabınıza yapışan o sakıza lanet ederken, tarihin bir parçasının size yapıştığını düşünün. İSTANBUL - Temmuz 2007’de Finlandiya’da, üzerinde diş izleri bulunan 5500 yıllık bir sakız bulundu, ama sakız çiğneme...
  5. Dünden Bugüne Evrim Geçiren Duygular ( 28 Ağustos 2013 | Şiir - Güzel Söz ve Yazılar )

Çocukken nelerden mutlu olurduk, şimdi nelerden tat almaya çalışıyoruz. Neler için gözyaşı dökerdik, şimdiki gözyaşlarımız neyi ifade ediyor? Çok sevdiğim birinin, kendisini ifade ettiği bir yerde söylediği söz, dikkatimizi çekti. “Küçükken...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Ağustos 2015 Pazar - 21:22:18