evrensel seri yol denetleyici

Konu, 'Symbian Destek' kısmında tusan tarafından paylaşıldı. Okunma: 3408 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. evrensel seri yol denetleyici

evrensel seri yol denetleyicisi usb aygıtı tanımadı
    Bilinmeyen aygıt sırunum bu nokia N70 kablosunu bağladım
    Nokia pc suite driver i kurdum donanım bulundu diyor lakin hemen arkasından donanım düzgün çalışmayabilir diyor.sizden bu konu da yardım almak isyiyorum

Yazan: tusan
  2. bilgisayarın bluetooth driverını güncelle..

3. kabolyla baglanmış bluetooht ile degil.Ne alaka driver.

işletim sisteminiz ne ve bilgisayarda pc suite yüklümü yüklü degilse Buraya tıkla indir
    Yükledikten sonra kendisi otoatikman cable driverda yükleyecektir ozaman rahat rahar baglanabilirsiniz

< Resmi açmak için tıklayın >

evrensel seri yol denetleyici konusuna benzer içerikler

1. Evrensel ..... ( 15 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

Evrensel Evrensel, birbirinden ayrı özellikte şeyler tarafından paylaşılan ortak özelliği dile getiren felsefi kavram.????: Örneğin: tekerlek, yemek tabağı ve halka gibi nesnelerin hepsi daireseldir. Bu nesnelerde ortak olan dairesellik...
  2. Evrensel İnkılab ( 30 Ocak 2011 | Türk ve Dünya Tarihi )

İslam prensiplerine uymayan batıl sistemleri yıkıp yerine İslam düzenini getirmek İslam’da cihadın ana gayesidir! Yalnız bir bölgeye ve bir kitleye özgü olmayan, bu yüce ideal, bu evrensel İslam inkılabı ideali İslam’ın en yüce gayesi...
  3. ag denetleyici sorunu ?? ( 16 Kasım 2011 | Notebook - Netbook )

arkadaslar samsung NP-N150-JP0WTR netbook kullanıyorum dün format attım netbooktaki wlan sürücüsü silinmiş galiba tekrar nasıl yükleyebilirim yardımcı olun lütfen!!
  4. Ser ( 18 Nisan 2013 | Maxi Sözlük )

Ser: Bahçe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 5:24:26