Evmdeki internet kablolu.telefonumdan(samsung w.) internete nasil bağlanirim ltfen yardim

Konu, 'Samsung' kısmında lazkopat12341 tarafından paylaşıldı. Okunma: 1058 | Cevaplanma: 7

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Arkadaslar bnm evimde uydunet var yani kablolu bir internete sahibim bilgisayarim dizüstü wfi-bluetooth falan herseyi var ama telefonumla bilgisayardaki internete nasil bağlanabilirim telefonum samsung galaxy wonder usb yada bluetooth ile bağlanma sansim varmi lütfen yardimci oln nasil yapicaz ??? :ağlarım::ağlarım::ağlarım:

2. Bendede ayninseyler var teledunya ve galaxy wonder. Kies ile oluodu snrm da nicin yapcksn?

3. Bluetooth yoluyla hiç denemedim aldığım bilgiler doğrultusunda biraz uğraştırıcı usb ise şu anda telefondan-bilgisayara aktarım var diye biliyorum ama en iyi yöntem olarak Tp-Link Router alman lazım şayet internetin hızından memnun değilsen veya uyumsuzluk problemi yaşamak istemiyorsun modeminide değiştirmeni öneririm.Kendimden yola çıkarak Airties Rt 204 modem-TL-WR842ND router.

4. wifi modem alabilirsin bir kere al ömür boyu kullan :islik

5. Bende de kablolu modem vardi. Wifi kullanamiyordum . Cozumu wifi modem almak oldu . Cbw-700v modemini aldim oneririm . Ama diger modemlerden pahalı :)

6. Arkadaşlar sormamda bir sakınca yoktur umarım önerileriniz doğrultusunda mesafe sorunu veyahutda bilgisayar kapalı olsa dahi hala interneti kullanabiliyormusunuz.Dile getirdiklerinizle birinden biri eksik diye biliyorum yada olmalı.Tp-link olarak değinmenizi beklerdim.

7. pc'ne connectify programını indir, wifi üzerinden net dağıtma programı.

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.