Evmdeki internet kablolu.telefonumdan(samsung w.) internete nasil bağlanirim ltfen yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lazkopat12341

Üye
    Konu Sahibi
Evmdeki internet kablolu.telefonumdan(samsung w.) internete nasil bağlanirim ltfen yardim
Arkadaslar bnm evimde uydunet var yani kablolu bir internete sahibim bilgisayarim dizüstü wfi-bluetooth falan herseyi var ama telefonumla bilgisayardaki internete nasil bağlanabilirim telefonum samsung galaxy wonder usb yada bluetooth ile bağlanma sansim varmi lütfen yardimci oln nasil yapicaz ??? :ağlarım::ağlarım::ağlarım:

Heroata

Heroata

Üye
Bendede ayninseyler var teledunya ve galaxy wonder. Kies ile oluodu snrm da nicin yapcksn?

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Bluetooth yoluyla hiç denemedim aldığım bilgiler doğrultusunda biraz uğraştırıcı usb ise şu anda telefondan-bilgisayara aktarım var diye biliyorum ama en iyi yöntem olarak Tp-Link Router alman lazım şayet internetin hızından memnun değilsen veya uyumsuzluk problemi yaşamak istemiyorsun modeminide değiştirmeni öneririm.Kendimden yola çıkarak Airties Rt 204 modem-TL-WR842ND router.

erhank98

erhank98

Üye
wifi modem alabilirsin bir kere al ömür boyu kullan :islik

justblood

justblood

Üye
Bende de kablolu modem vardi. Wifi kullanamiyordum . Cozumu wifi modem almak oldu . Cbw-700v modemini aldim oneririm . Ama diger modemlerden pahalı :)

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Arkadaşlar sormamda bir sakınca yoktur umarım önerileriniz doğrultusunda mesafe sorunu veyahutda bilgisayar kapalı olsa dahi hala interneti kullanabiliyormusunuz.Dile getirdiklerinizle birinden biri eksik diye biliyorum yada olmalı.Tp-link olarak değinmenizi beklerdim.

Metin MF

Metin MF

Üye
pc'ne connectify programını indir, wifi üzerinden net dağıtma programı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt