evlenmeyi düşünen arkadaşlar buraya bakmadan geçmeyin derim.:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
evlenmeyi düşünen arkadaşlar buraya bakmadan geçmeyin derim.:)

Bu da evlenilecek robot

Artık bir robotla yuva kurabileceksiniz. Bu robotlar kusursuz güzellikte... Dert dinliyor, yemek hazırlıyor ve dahası...

"Kusursuz güzellikte hümanoid" robotlar neredeyse hazır. Robotlarla evlilik yapılabilecek.

Maastricht Üniversitesi Yapay Yaşam araştırmacılarından Prof. David Levy yine iddialı konuştu.

Honda merkezinde rehberlik yapan, merdiven inip çıkabilen, karşısındakini tanıyabilen, konuşabilen ünlü robot Asimo'yu geliştiren Japonların hümanoid yani "insansı" robot konusunda son aşamalara geçtiklerini söyleyen Prof. Levy, "Yüzyılın ortalarında robotlarla sex sıradan bir şey sayılacak, robortlarla evlilik bile yasal hale gelecek" dedi.
CAZİBELİ KADIN ROBOT
Levy, ABD'nin ünlü teknoloji merkezi Masachussetss Teknoloji Enstitüsü'nde de "fame-fatale" ya da "cazibeli kadın" robotu geliştirildiğini söyledi. Dahası Massachussetss eyaletinde de 2050'lerde "robotlarla evlilik" için hukuki altyapı hazırlıklarının şimdiden tartışıldığını da belirtti.
ZAMANLA KABUL GÖRECEK
Dahası, inanması güç olsa da bunlarla ilişkilerin de bir hukuku olacak. Liberal özgürlükler konusunda ilerici bir konumda bulunan Hollanda, insan-robot evliliklerini yasal hale getiren ilk ülke olabilir. Levy'e göre önceleri farklı ırklardan evlilikler gibi bu bir tabu olarak karşılansa da zamanla alışılıp kabul görecek.
"Hümanoidlerin" özellikleri ne olacak:
* Kusursuz fiziksel güzelliğe sahip olacaklar
* Verilen komutları anında yerine getirecekler
* Ev güvenliğini sağlayacaklar
* Dert dinleyecekler
* Belli bir program yüklenerek örneğin yemek bile hazırlayabilecekler.

ortioktay

ortioktay

Üye
ya yuh artık demekki BEN ROBOT FİLMİ GERÇEK OLUYOR :D

Nazy

Nazy

Üye
Normalleri dururken neden bir robotla evleneyimki
hep normal kızların çoğu robot özelliği taşıyor zaten:ehe

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
Normalleri dururken neden bir robotla evleneyimki
hep normal kızların çoğu robot özelliği taşıyor zaten:ehe

olur mu yaa buna ne dersen hiç itirazsız yapıyorr...
ötekisi kafa ütülüyorrr..
dağlar kadar fark var arada...:ehe

dreamgirls

dreamgirls

Üye
peki bu robotlar en güzel anları hissederek yaşayabiliyolar mı?
kalpleri var mı? ya duyguları? çocuk doğurabiliyolar mı?
en önemlisi aşık olduğunuz insanın gözlerinizin içine sıcacık bakmasından daha güzel bişi var mı??
:lac::lac:
dünyalara değişilmeyen bakışları bi robotun karşılayabileceğine inanıyosanız,
tercih sizin... tuzsuz yemek gibi...
:lac:bu farka ne demeli...!!

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
en önemlisi aşık olduğunuz insanın gözlerinizin içine sıcacık bakmasından daha güzel bişi var mı??:lac::lac:
tercih sizin... tuzsuz yemek gibi... :lac:bu farka ne demeli...!!
sıcacık bak dediğin an o sana sıcak sıcak bakarr..
* Dert dinleyecekler
dert de dinliyorlarmış öyle lafı ağzına da tıkamazlarr..ohhhhh:ehe:ehe

TAMER123456789

TAMER123456789

Üye
bunlara ihtiyacımız yok bence, çokta saçma buluyorum:oke:
sex sırasında pili biterse ne olacak, yedek bataryası varmı, seyehat sarj cihazı felan :ehe

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
bunlara ihtiyacımız yok bence, çokta saçma buluyorum:oke:
sex sırasında pili biterse ne olacak, yedek bataryası varmı, seyehat sarj cihazı felan :ehe
kardeş.yapan adam onuda düşünmüştür herhalde 2 tane kalem pille çalışacak değil yaa...:ehe

dreamgirls

dreamgirls

Üye
sıcacık bak dediğin an o sana sıcak sıcak bakarr..
* Dert dinleyecekler
dert de dinliyorlarmış öyle lafı ağzına da tıkamazlarr..ohhhhh:ehe:ehe

o sadece bi robot, bi robottan çok şey bekliyosun:kop::kop:

gözlerinin içinde kendini göremediğinde de aynı şeyi hissedebilecek misin bakalım...

şimdi böle deniyo ama ruhsuz, hissiz bişi. oyuncak gibi...
bi çocuk gibi istediğiniz kadar oynayıp canınız sıkılınca, eskiyince, kolu bacağı kırılınca ağlamaya başlarsınız o zaman. yazık olur oyuncağınıza sonra...:ehe
yok yağını değiştir, cilala, yedek parçası falan filan...:ehe

teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin bi kadının yerini tutacak bişi geliştiremezler, nokta.

Allah kadını özene bezene, tam yedi günde, eşi benzeri olmayacak şekilde yaratmıştır...
duyruluuuuuuuuuurrrrr...:oke::megafon:

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
Allah kadını özene bezene, tam yedi günde, eşi benzeri olmayacak şekilde yaratmıştır...
duyruluuuuuuuuuurrrrr...
:oke::megafon:

nokta burası oldu ama bana göre...:oke:

dreamgirls

dreamgirls

Üye
bi kadınının yumuşaklığını, sıcaklığını bi robotta bulabilir, hissedebilir misiniz?
çok şey beklemiş olursunuz... :)

neslein

neslein

Üye
en önemlisi aşık olduğunuz insanın gözlerinizin içine sıcacık bakmasından daha güzel bişi var mı??:lac::lac:
tercih sizin... tuzsuz yemek gibi... :lac:bu farka ne demeli...!!

sana katılıyorum süper yazmıssın soyleyecek baska bisey yok tebrikler :oke::oke::oke:

omayra

Üye
İyi fikir :ehe Selüliti, çatlağı, sarkması, yaşlanması, şişmanlaması, dırdırı, kaprisi, başağrısı!,mens. dönemi, kuaförü, kıyafeti, özel günleri, hediyesi.... hiçbir derdi tasası yok. Her daim tabiri caizse taş gibi :) Şişme bebeğin gelişmiş versiyonu :D Accık yağını bakımını yaptın mı, tamamdır ki kullanırken gıcırdamasın :ehe İyi de evlenmeye ne gerek var? Nikah kıy diye mi tutturuyor? Evlenmeden olmaz mı? Yoksa babasıgiller kızlarının (!) namusu kirlendi diye vuruyor mu adamı? Gelecekte çıkması muhtemel görülen (?) robot-insan savaşının müsebbibi acep bu namus davası mı olacak? Hımm 40 değil 80 yıl düşünsem, aklıma gelmezdi :ehe

İşin evlilik aşaması varsa, boşanma aşaması da olmalı?! Boşarken nafaka, tazminat verilecek mi? Çoklu evlilikler serbest olacak mı? Bir erkeğe kaç robot kadın düşecek? Adam robot karısını aldattığında, bizim robot (yalnız aldatılınca hemen sahiplendim ya, bravo bana, hemcinsim sayılır ne de olsa :ehe ) boşanırken sorun çıkarır mı? Ben gocamı seviyom, hayatta boşamam, sürünsün kepazeler diyecek mi? Ya da bir robot karısı olan adamın robot metresi olabilir mi?

Robotla adam evlendiğinde, birlikte evlat edinebilecekler mi? :) Boşanırlarsa çocuk kimde kalacak?

Zor yaaaa.... Evlenmesinler, birlikte yaşasınlar. Adam sıkılınca basar tekmeyi, çeker fişini, çıkarır çipini olur biter, ne uğraşacak yahu?! :)

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
İyi fikir :ehe Selüliti, çatlağı, sarkması, yaşlanması, şişmanlaması, dırdırı, kaprisi, başağrısı!,mens. dönemi, kuaförü, kıyafeti, özel günleri, hediyesi.... hiçbir derdi tasası yok. Her daim tabiri caizse taş gibi :) Şişme bebeğin gelişmiş versiyonu :D Accık yağını bakımını yaptın mı, tamamdır ki kullanırken gıcırdamasın :ehe İyi de evlenmeye ne gerek var? Nikah kıy diye mi tutturuyor? Evlenmeden olmaz mı? Yoksa babasıgiller kızlarının (!) namusu kirlendi diye vuruyor mu adamı? Gelecekte çıkması muhtemel görülen (?) robot-insan savaşının müsebbibi acep bu namus davası mı olacak? Hımm 40 değil 80 yıl düşünsem, aklıma gelmezdi :ehe

İşin evlilik aşaması varsa, boşanma aşaması da olmalı?! Boşarken nafaka, tazminat verilecek mi? Çoklu evlilikler serbest olacak mı? Bir erkeğe kaç robot kadın düşecek? Adam robot karısını aldattığında, bizim robot (yalnız aldatılınca hemen sahiplendim ya, bravo bana, hemcinsim sayılır ne de olsa :ehe ) boşanırken sorun çıkarır mı? Ben gocamı seviyom, hayatta boşamam, sürünsün kepazeler diyecek mi? Ya da bir robot karısı olan adamın robot metresi olabilir mi?

Robotla adam evlendiğinde, birlikte evlat edinebilecekler mi? :) Boşanırlarsa çocuk kimde kalacak?

Zor yaaaa.... Evlenmesinler, birlikte yaşasınlar. Adam sıkılınca basar tekmeyi, çeker fişini, çıkarır çipini olur biter, ne uğraşacak yahu?! :)
olayyy budurr.. yaaa son derece objektiff bi yaklaşımmm:yuru:kop:

white_pearls

white_pearls

Üye
çook Saçma Gerçek Bir Insanın Yerini Hiçbirşey Alamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...