MSN Messenger Etkileyici Aşk Nickleri,aşk sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Etkileyici Aşk Nickleri,aşk sözleri
Etkileyici Aşk Nickleri
Etkileyici Aşk Nickleri,aşk sözleri
Etkileyici Aşk Nickler

Etkileyici aşk nickleri etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk nickleri

etkileyici aşk nickleri etkileyici aşk sözleri etkileyici aşk nickleri (bazıları uzn olabilir)
etkileyici aşk nickleri (bazıları uzn olabilir)
Bir yolcu bekliyorum birgün gelecek bir kader çiziyorum her zaman gülecek ve bir kalp tanıyorum senden başkasını sevmeyecek

Sen bir cehennem olsaydın sanmaki senden vazgeçerdim sana ulaşmak için bilsen ne günahlar işlerdim

Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak zor yaşamak yada ölmek değilde seni özleyipte görmemek çok zor

birgün dünyanın tüm güzelliklerinden vaz geçip ölmek istersen bana gel görki sensiz olmanın nasıl bir ölüm olduğunu göstereyim

Gülü cok sev,sev ama sakın hapsetme,çünkü nemiyle ıslandığın gül bir gün görmediğin dikeni ve kuruyan yaprağıyla yüreğini sızlatabilir

ay gece uyumayanlar için doğar sen de bu gece uyuma o güzel gözlerini yumma ben bu gece ay olacağım ve yalnız senin için doğacağım

Ne zaman sağır ressam krisatl bir zemin üzerine düşen yağmur damlasının sesini çizerse seni o zaman unutacağım

deniz, kumsaldaki kumlari; zaman, gecmisteki anilari; siler Ama hicbirsey kalbimdeki gercek sevgini SILEMEZ!!!!

Eğilir başlar Çatılır kaşlar En güzel aşklar Lisede başlar

Bir yolcu bekliyorum birgün gelecek bir kader çiziyorum her zaman gülecek ve bir kalp tanıyorum senden başkasını sevmeyecek

İkimizi ayıran yollar bir kervanın ömrünün yetmeyeceği kadar olsada benim sana olan sevgimde o yollar kadar

Sevmek Ölmektir Bence Bende Sevmiştim Ölmeden Önce

Bir kız sevdim beni hiç sevmedi,bir kız sevdim değerimi bilmedi, bir kız sevdim aşkımın değerini bilmediŞimdi o aşk yoksunu,bense çok mutluyum

Bir zamanlar sen hayal kurardın ben gerçekçiydim, yıllar gelip geçti ben hayalciyim sen gerçeklerin içinde beni unuttun!

Sevmek seni seviyorum demek değildirSeni seviyorum derken titremektir

Gece kaldır başını gökyüzüne bak,yıldızlar seni ne kadar çok sevdiğimi,ay ise senin birtane olduğunu ispat eder

sen yürü ben gölgen olurum,sen sor ben cevap olurum,sen suç işle ben mahkum olurum,sen iste yeterki aşkım ben herşey olurum

Bana hatırlama sanatını değil unutma sanatını öğret çünkü ben hatırlamak istediklerimi hatırlıyor unutmak istediklerimi unutamıyorum

Eğer birini unutmak istiyorsan kumsala ismini yaz yarın fırtınalar onu silecek eğer birini sevmek istiyorsan kalbine yaz onu hiçbir fırtına silemez!

Aşk aşık olduğunu hissetdiğin anda değil, karşı tarafa hissettirdiğin anda ortaya çıkar!

Beni ben yapan senin sevgindi sende gittin, artık ben diye birisi yok, mutlumusun şimdi sevgilim

Denizleri seviyosan dalgalarınıda seveceksin, sevilmek istiyosan önce sevmeyi bileceksin, korkarak yaşıyosan yanlızca hayatı seyredersin

Aşkı sen öğrettin, ağlamayıda, dertlerin üstüne dert koymayıda hadi öğretsene UNUTMAYIDA!!!

sana gülüm desem o soluyor,sana güneşim desem o batıyor,ben sana en iyisi canım diyeyim çünkü o benimle birlikte yaşıyor

dünyada tek kahroldugum şey merhaba diyerek birleşen ellerin elveda diyerek ayrılmasıdır

ben sensiz bir hiçtim geçer mi sandın sensiz bu günlerim seni düşünmekten sevgilim herzaman ağlar senin için bu gözlerim

Görmeden görmek yaşamadan ölmek ve sevilmeden sevmek En acı şey olmalı!

Benim için seni görmek suya benzer seninle yaşamak ise nefes almaya susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla canım

Biz senle sevgi duvarında karşılaştık sen kalbime bir güneş gibi doğdun bende bir köle gibi ışığını seyrettim aşkının gölgesinde ezildim gittim

Sevmek doyasıya kadar değil , kefeni giyesiye kadardırßiz Sevdiğimizi gül gibi yakamıza takmayız hancer gibi yüreğimize saplarız !

Yapraksız bir dalım Sevgisiz bir ağacım Islatmayın gözlerimi SEVGİYE MUHTACIM

Ay seni sevdiğim kadar sevmiş olsaydı, sanırım dünya bir daha güneş yüzü görmezdi

Mutlu olabilmek için gülmeyi beklersin, ömür gecer tebessüm bile edemezsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...