eşime cep telefonu almak istiyorum YARDIM!!!

Sponsorlu Bağlantılar

elfthief

elfthief

Üye
    Konu Sahibi
eşime cep telefonu almak istiyorum YARDIM!!!
eşime cep telefonu almak istiyorum, öncelikle görüntüsü güzel, öyle çok özeliği olmayan, kullanışlı 400-500 TL civarında bir cep telefonu almak istiyorum ne almalıyım yardım...

akolik

akolik

Üye
Nasıl bir telefon ama dokunmatik olur mu?

--------------- Ekleme ---------------

yada ne biliyim 3gli falan

elfthief

elfthief

Üye
    Konu Sahibi
dokunmatik olabilir ama 3g istemiyor
zaten kullanamaz yazık olur
öncelikli istediği şık görünsün

futbol123

futbol123

Üye
5800xm alabilirsin yada 5530xm

alicem123

alicem123

Üye
Bir bayan ıcın 5800 ve 5530 kaba kaçabilr en iyisi 5230 almalısın beyaz rengı :) Tam bir bayanın elınde güzel durucak telefondur

scuf

scuf

Üye
sen samsung corby tarif etmişin hocam , bir bayan için şık ve donanımsal olarakta bundan iyi tel bulamassın.Renk olarak çok seçenek var ama genllikle kız arkadaşlarımda pembe ve sarı var ve gayet şık duruyor.

laveled

laveled

Üye
bencede samsung corby samsung s5603 olabilir

akolik

akolik

Üye
Samsung corby olabilir yada nokia 5230

--------------- Ekleme ---------------

ama samsung kullanmış ve başı yanmış biriyim not düşeyim onuda bazen kendiliğinden kapanıyo ve bi tanesinin camı kırldı 100 lira ödedim cama sen karar ver belki benim şansıma ama nokia sana ilk tavsiye edeceğim marka

eyup007

eyup007

Üye
Bir bayan ıcın 5800 ve 5530 kaba kaçabilr en iyisi 5230 almalısın beyaz rengı :) Tam bir bayanın elınde güzel durucak telefondur

katılmaktayım..fakat 5800 kırmızısıda çok yakışacaktır

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
bayanlar için samsung zarif bir cihaz.

bandobras

bandobras

Üye
Burdan niyetim Samsung kötülemek değil ama şu samsungun F480i sini kullanıyordu kız arkadaşım...ha bir çin malı ha o...zaten samsung kore malı...en iyisi nokia gerçekten zarif...=)

elfthief

elfthief

Üye
    Konu Sahibi
corby biraz (biraz deil baya genç işi) eşime göre değil pek ama 5230 ve 5530 xm (hele de beyaz mavi olanı) güzel sırf görüntüsü için 6700 alüminyum kasa gösterdim bu seferde "katlanır olsa daha iyi" dedi. BL20 chocolate beğenmişti, forumlarda baktım herkes karısı veya sevgilisi için almış ve pişman... :(

harpi

Üye
bn olsam e71 alırımmm :) bn cok gtrdımm kndımee arkadslarıma ınglterden :D sanda gtrırım ıstersen ve yarı fıyatı nedeyse

Üst Alt