Eşe, sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler !!

Sponsorlu Bağlantılar

hllc

Üye
evet çok güzel oluyo ben yaptırmıştım önceden

vintage17

Üye
hediye siteleri bu konuda gayet yardımcı geçenlerde iyikidogdun.net'in hediye önerme sistemini kullanarak arkadaşıma çok hoş bir kanvas saat aldım çok beğendi bir göz atın derim.

kararanay

Üye
Bence alınabilecek en güzel hediyelerden biridir oscar.Es geçmemm

fireman87

fireman87

Üye
Ben kız arkadasıma telefon aldım, kullanabiliceği bişey olursa daha iyi olur diye düşündüm..

----------Eklendi @ 10:36:13 ---------- Yazıldı @ 10:35:37 ----------

o da cok bast kactï,gülüñ yannda tektas olcaksa neyse:ehe:

Fazla iddialı :ehe

yasin1987

Üye
Arkadaşlar reklam yapmak gibi olmasın ama Hediyekulesi.com mağazası da var. Kaliteli ürün, hızlı teslimat ve müşteri memnuniyeti başka ne lazım ki :))

kemal897

Üye
ya ben geçen gün gördüm çok hoşuma gitti.bi bardak var içine sıcak bir içecek doldurduğunda üzerine bastırdığın fotoğraf görünüyor.bunu hazırlatıp sevgili ya da eşinizle çektirdiğiniz bir fotoğrafı koyup hediye ettiğinizde hoş olur sanırım

ßunu İstanßulda Yapan ßir Yer Var mı _?

kokkocombo

Üye
Gecenlerde sevgilime hediye ararken rastladim farkli kategorilerde hediye onerileri ve hediye tavsiyeleri ile ilgili makalelerin oldugu bi site.hediye ararken ihtiyaciniz olan hersey anlatilmis sanki.

MURAT_PUSAT

Üye
arkadaslar ben hedıyecınız.com da sevgılıme ozel hedıye buldum sızce nasıl lınk : orumlarınızı beklıyorum ALLAHA emanet olun

filafil

Üye
bence adının ilk harfleriyle yazılmış kol düğmeleri olabilir gümüşten yada üzerinde senin istediğin bir yazının yazdığı şık bir kutuda gömlek bak bu adreste var

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
ßunu İstanßulda Yapan ßir Yer Var mı _?
ohoo, artık büfeler bile yapcak nerdeyse dostum bu işi :)
ayrıca bu aralar bu ahşap yakma olayı çok moda oldu.. ben ve arkadaşlarım yaptırdık bikaç kez, cidden çok hoş duruyo..
bikaç site var bu işi yapan ama biz 'dan memnun kaldığımız kadar hiç birinden memnun kalmadık.. ayrıca daha orjinal fikirler bekliyoruz arkadaşlar hadi ?? :))

emboodo

Üye
Merhaba,

Çiçek dışında hediye gönderimi yapmak isteyenler için farklı bir hediye olarak, meyvelerden, keklerden, kurabiyelerden oluşan çiçek sepetleri seçenekleri sunuyor

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
ilgi en büyük hedıye bana göre :D

• Beğen
Tepkiler: y n s c n

gkcdlr

Üye
sevgili eldiveni çok orjinel bence

zafer_s

Üye
hep diyordu evlenirken beyaz sade gzl bi evlillil davetiyesi yaptıralım diye bende gittim yaptırdım. üzerine çok hos söz yazmıştım içeriğini hazırlamak size kalmış tabi :)

emboodo

Üye
arayanlara güzel fikirler...

onçinik

Üye
yıldönümümüz de şu hediyeyi sipariş ettim çok orjinal bir şey 1 sene boyunca unutmaz seni :ehe

kahramanfth

Üye
Geçenlerde arkadaşım nişanlısı için internette ararken bir site bulduk. Öyle pahalıda değil aslında bulduğumuz site. Fiyatı gayet normal. Sitede sizin adınıza kitap yazıyorlar. Sizden sipariş verirken bazı bilgiler istiyorlar ve 100-110 sayfa aralığında bir kitap oluşturuyorlar. Bence sevgiliye hediye olarak verilecek çok . Uzun yıllar saklanacak bir hediye. Torunlarınızın torunlarına kalabilecek bir hediye. İleride olarak ben de düşünmüyor değilim.
site adı: [/URL]

'Patron

'Patron

Üye
Arkadaşlar buraya odaklanınnn

Eskişehirde bu sıcak suyu içine koyduğunuzda resım çıkan bardağı sormuşlar.

ben yılbaşında sevgılıme yaptırdım bıtane çok guzel oldu.

nerde yaptırdnı dersenız de çarşının başında ve ortasında 2 şube olarak stüdyo burak var
ıkısıde yapıyo yaptırmak isteyen gitsin yaptırsın.

• Beğen
Tepkiler: sky008

ece.clk34

Üye
Sevgililer artık sıradan hediyeleri beğenmiyor.İlginç onları şaşırtacak şeyler bekliyorlar bizden. tarzında ilginç sevgiliye hediye önerisi olan var mı ??

Üst Alt