Eşe, sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler !!

Sponsorlu Bağlantılar

*-king-*

*-king-*

Üye
bence bi kitap yaptırın hayatınızın önemli kareleri olsun

Kingmortall

Kingmortall

Üye
bir gül herşeyi anlatmaya yeter

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Eşi bilmem de, sevgiliye hatıra yeter. Saçın tek teli olsa dahi.

• Beğen
Tepkiler: pelın_
LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Tavşan...:oke:

panaroma89

panaroma89

Üye
Yaşadığın şehirdeki seckin bi pastaneye gideceksin çikolata reyonu olan. kalp şeklinde hoş bir kutu seçip küçük çikolatalarla doldurtacaksın ardından bir kuyumcu dan (yüzük,saat size kalmış ben yüzük secmiştim.) aldığın hediyeni kutunun ortalarına yerleştireceksin yanında da tek kırmızı gül. Sevgilime hazırladığım 14 şubat hediyemdi bu. :evet:

PureFood

PureFood

Üye
Hmm çok güzel şeyler var ya güzel bilgi veren ark.lara teşekkürler..

kararanay

Üye
Kafanı yorduğun şeye bak gir a rahatlaa..:naughty: Ben hep burayı kullanıyorum caneyler :alkis

kararanay

Üye
Ben bu hediyeyi aldım çok hoşuma gitti --> http://www.maxicep.com/aile-evlilik...ye-alinabilecek-en-guzel-hediyeler-63766.html Bu sitede çok ilginç hediyeler var işine yarayabilir dostum ;)

Arkadaşlar eşe ya da sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeleri, değişik fikirleri burada toplayalım.

**LÜTFEN KLASİK ŞEYLERİ YAZMAYIN**
Arkadaşlarınızdan gördüğünüz, duyduğunuz ya da kendiniz ürettiğiniz fikirleri yazınız.:oke:

Umarım ilginç ve güzel fikirler ortaya çıkar.. Ve "acaba sevgilime doğum gününde ne alsam?" kaygısı kalkmış olur.. :)

Hadi, yazın bakalım.. Güzel , ilginç ve sevgilinin çok hoşuna gideceği fikirlerinizi bekliorum. :)

Masha

Masha

Üye
Sevdiği şeyleri alırdım aklıma gelmiyoki :)

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
En güzel hediye Seni Seviyorum Demek ama Demesini Bilirsen

sevginsen

sevginsen

Üye
Arkadaşlar sevdiğine çizim hediye edebilirsiniz. Ben çeşitli tarzlarda çizimler yapıyorum. Buradan çizimlerimi inceleyebilirsiniz. teşekkürler.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
cıkar bı sahıl kenarına mis gbı basbasa bı aksam yemegı denıze karsı kendın al bseyler koy sepete masrafa da gerek yok cok
oh süper
aska geldım bırden:ehe

kararanay

Üye
Sevgililer günü açısından hayatımda aldığım en güzel hediye : .. Manevi açıdan değeri paha biçilemez.Bu benim görüşüm tabii. Sizlere de tavsiye ederim..

fireman87

fireman87

Üye
Henüz beni tatmin edici hediyeler söylenemedi.. :ehe

sanalbeta

Üye
Kızların Begenecek Gerçek Şey...
1-) Bir Tane Küçük Hediyelik Kutu Sandık Gibi Fİlan
2-) İçine Çiçekciden Canlı Gül İle Doldur.
3-) İçine Koymak İstedigin Yüzük Yada Kolye Filan..

Hayırlı Olsun

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
o da cok bast kactï,gülüñ yannda tektas olcaksa neyse:ehe:

• Beğen
Tepkiler: fireman87

kingofsun

Üye
arkadaşlar sevgilinize sizin resiminiz olan plak saatler hediye edebilirsiniz.facebookdan iletisime gecebilirsiniz.tesekkurler

hllc

Üye
ya ben geçen gün gördüm çok hoşuma gitti.bi bardak var içine sıcak bir içecek doldurduğunda üzerine bastırdığın fotoğraf görünüyor.bunu hazırlatıp sevgili ya da eşinizle çektirdiğiniz bir fotoğrafı koyup hediye ettiğinizde hoş olur sanırım

evet çok güzel oluyo bende yaptırmıştım önceden değişik özel bişeyy

Larismus

Larismus

Üye
orkidenin üstüne tanımam

Üst Alt