Eşe, sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler !!

Sponsorlu Bağlantılar

egitimsart

Üye

sevgilize süper hediye almak için yukarıdaki hediyeye bakınız. 24 saatte teslim ediyorlar. sevgililer gününde sevgilime almıştım.

mtL´st

mtL´st

Üye
ya ben geçen gün gördüm çok hoşuma gitti.bi bardak var içine sıcak bir içecek doldurduğunda üzerine bastırdığın fotoğraf görünüyor.bunu hazırlatıp sevgili ya da eşinizle çektirdiğiniz bir fotoğrafı koyup hediye ettiğinizde hoş olur sanırım

arkdşlar bu fikri çok beyndim ama denzlide bundan varmıdr bilen bri varmı acaba

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Akvaryum falan alınabilir ya da telefon :)

destina92

Üye
iki söz yüzüğü alıp bir zincire takılıp verilebilir .. ama ikisini de karşınızda kine verebilir ve ona ' ilişkimizi buna hazır gördüğünde yüzüklerden birini bana vermeni istiyorum ' diyebilirsiniz ...

alp34

alp34

Üye
ben her gün hediye alırım

egitimsart

Üye
Aşağıdaki linklerden size özel ilginç hediyelerden hemen kredi kartı ile alabilirsiniz.
kapıdan ödeme seçeneği de mevcuttur. iletişim : 05056227668

detaylı bilgi için:

allcohollic

allcohollic

Üye
ya ben geçen gün gördüm çok hoşuma gitti.bi bardak var içine sıcak bir içecek doldurduğunda üzerine bastırdığın fotoğraf görünüyor.bunu hazırlatıp sevgili ya da eşinizle çektirdiğiniz bir fotoğrafı koyup hediye ettiğinizde hoş olur sanırım

arkdşlar bu fikri çok beyndim ama denzlide bundan varmıdr bilen bri varmı acaba

internetten yaklaşık olarak aynı fiyatlarda temin edilebiliyor ve 3 4 günde elinize ulaşıyor geçtigimiz 2008 14 subatta ben ondan almıştım... gerçekten güzel birşey ve tavsiyem fotoyu ps de hazırlayın ve süsleyin

derwish__29

Üye
resim kabiliyeti iyi olan arkadaşlar ufak çaplı bi çizgiroman hazırlayabilirler. ben öyle yaptım ve 14 şubatı gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum=) hayal gücünüzü kullanın hatta abartın illede kendi hikayenizi yapmanıza gerek yok uçuk bişilerde olabilir ama sonunu ona ve size bağlamanız şart tabiki=) hem kendiniz yaptığınız için onun gözünde daha kıymetli olur hemde ömür boyu saklayabilicegi bişi yapmış olursunuz... benm yaptıgım şey 16 sayfadan oluşuyor kendi hikayemizde değil ama hoşuna gidicegine eminim (:

snakerxr

Üye
ben ıkımızın fotograflarından ve kndı yazdgm yazılardan olusan bı fılm yapmıstım bı dvd kapagına ıkımızın fotografını bastırıp cdyı ıcıne koymustum cok bgnmstı we orjınal bısey bnce :)))

loveprenses

loveprenses

Üye
benim var böyle bir bardağım geçen yıl doğum günü hediyemdi çok güzel çok hoş kesinlikle tavsiye ederim karşıdakine güzel bir süpriz oluyor...

birde bu yıl aldığım doğum günü hediyem var oda süperdi...nişanlım iiçinde benim fotoğrafım olan bir duvar saati yaptırmış ve üzerinde "bende zaman hep seni gösteriyor" diye çok ta hoş bir yazı yazdırmış bayılmıştım tavsiye ederim :)

canberk84

Üye

sevgilize süper hediye almak için yukarıdaki hediyeye bakınız. 24 saatte teslim ediyorlar. sevgililer gününde sevgilime almıştım.

abi bomba ya harika bi hediye topic'i yazan ellerine sağlık:)

kunabe

Üye
arkadaşlar yeni ürün aldım bu siteden yanında hediye falanda gödermişler saolsunlar tvsiye ederim..

cemee61

cemee61

Üye
kadriye arkadasimizin bu fikri cok guzel ben bunu biraz daha gelistirerek yapmistim. esimin cok hosuna gitmisti. soyleki: ben az cok photoshoptan anliyoum, en guzel fotograflarimizi guzel bir sekilde birlestirdim, bizim icin onemli olan bir sozcugu flu bir sekilde fotografa yazdim. boylece hem guzel bir fikir hemde emek harcanmis guzel bir hediye olmus oldu degeri 2 kat artti yani;) dahada gelistirilebilir tabi

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
ben saat almıstm aceleye gelmıstı..ama asıl hediyeyı verecekken ayrıldık..tanıstgmz gunden bitibaren heranı yazmıstm sonuna kadar ..ciddi düşünüyoduk ilerde evlenırsek en büyük hediyemiz olcaktı her gecırdgmz günü okuyacaktık..ama hayat tesadüflerle dolu..insanlar bir anda deısıyo işte =)

okan2321

Üye
peki o dedıgın bardaktan elazıgda bulabılırmıyım yada sole solıyım nerelerden bulunur bole seyler :islik

salihcanberk

Üye
arkadslar yazıyorum :DxD bunn sayesınde ckmaya basladım oncelıkle kırtasıyeye gıdıp 1 tl vererek ufak kalp seklınde olan postitlerden alıyorsunz ardından plan yapp gıttıgınz bı cafede oturdugunzda dırek menuler gelıyr sız sewgılnze bı bahane bulp hmen gelceınızı soyleyın(lavaboya gıdıyorum gıbı :D) dırek menulerı getren arkadsın yanına gıdıp abı dur dıyım o menulerın ıcıne her bırıne tek harf gelcek seklde ''seni seviyorum'' yazısını yapıstırn gıdın oturn we personele o menuyu kız arkadsınza vermesını soyleyın gercekten ıse yarıyor ılgınc bse oldugu ıcın bı saskınlık yasıyo we suratndakı o mtluluk bllı oluyo.. :D

cemee61

cemee61

Üye
arkadslar yazıyorum :DxD bunn sayesınde ckmaya basladım oncelıkle kırtasıyeye gıdıp 1 tl vererek ufak kalp seklınde olan postitlerden alıyorsunz ardından plan yapp gıttıgınz bı cafede oturdugunzda dırek menuler gelıyr sız sewgılnze bı bahane bulp hmen gelceınızı soyleyın(lavaboya gıdıyorum gıbı :D) dırek menulerı getren arkadsın yanına gıdıp abı dur dıyım o menulerın ıcıne her bırıne tek harf gelcek seklde ''seni seviyorum'' yazısını yapıstırn gıdın oturn we personele o menuyu kız arkadsınza vermesını soyleyın gercekten ıse yarıyor ılgınc bse oldugu ıcın bı saskınlık yasıyo we suratndakı o mtluluk bllı oluyo.. :D

guzel yontemmis de ya garson asiliyo sanipta menuyu garsonun kafaya gecirirse noolcak:aha:

cenk138

Üye
arkadaşlar gecen ay sevgilimle yıldönümümüzdü internette egzerken bir hediye gördüm çok hoş e hemende yaptırdım :D
fikir çok hoş öncelikle sevgilinize özel sizin bilgilerinizden kitap yapıyorlar sizin anılarınız özel bilgileriniz vs.den .sevgilime ikimizle ilgili kitap yaptırdım ,sevgilinizehediye diye bir site çok hoşunuza gideceğine eminim. burdaki paylaşım ortamı da çok güzel olmuş bu arada çok orjinal fikirler war ilerleyen yıllarda lazım olacak :D

badegizem

Üye
28 mayısta erkek arkadaşımın doğum günü var.ben ona kendi emeğimle birşeyler hazırlıyorum.mukavva kağıtlarından kocaman bir kalp kutu yaptım üstünü ise kırmızı peluşla kapladım.içine de şunları koyacağım; kavanoz aldım kavanozun içine kırmızı kartonlarla kesilmiş kalp kartlar kartların üstüne ise bir sürü notlar yazıp kavonozun içine koyacağım(en az 100 tane kart ).ikinci olarak bir küçük bir kutu yapıp içene çikolata koycağım ve hayatıma tat kattığın için yazcağım.üçüncü olarak bir kutu daha yapacağım ve içine asprin koyup başını ağırıttığım için yazacağım.ayriyetten sevgilime karne hazırlıyorum.googleden sevgiliye karne yazarsanız orada çıkacaktır.birde güzel bir parfüm aldım onu koyacağım.

ikra.88

Üye
en güzel hediyelerden biri bilmiyom trde oluyormu ama almanyada yapa biliniyor. bir sinema salonu tutun, koca sinemada tek ikiniz sevgilinin veye esinizin en sevdigi filmi koydurun onlarda her filim oluyor zaten.sonra öne ilk bir masa koydurun bir sarap actirin alkohol almayanlar baska birsey ice bilirler ilk girisde sevgilinizin veye esinizin en sevdigi slow sarkiyi koydurup dans edin sonra icip yeyin sonra film bakin tek basina bu tüm kadinlarin hosuna gider,dilerseniz kücük bir hediyede ala bilirsiniz ani olarak ama tek o an da yeter inanain. insallah anlata bilmisimdir biraz zorlandim tr anlatmada.// evlenme teklifi yapmak isteyenler icinde birsey var oda burda kücük ucaklar kiralaniyor böyle bir plaka asiyorlar koskocaman üstünde istedigini yazdira biliyon orayada sevdiginizin ismini ve evlenme teklifini yazdira bilirsiniz sonra onunlan cakdirmadan bir yere gidip tabi daha önce planli onu göstere bilirsiniz ve tün sehir onu görecekdir, bunada hayir demez:P:

Üst Alt