Erkeklerin Çekici Bulduğu Kadın Özellikleri

Konu, 'Aile, Evlilik ve İlişkiler' kısmında Aksi tarafından paylaşıldı. Okunma: 14878 | Cevaplanma: 24

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Erkekler kadının neresine bakar..?
    Erkeklerin Çekici Bulduğu Kadın Özellikleri

İşte erkeklerin kadınların vücutlarında en çekici buldukları özellikler ve bölgeler..

Erkeklerin bir kadında en çekici buldukları özellikler ve vücut şekli su şekilde sıralanıyor

Balık eti ve sıkı vücut

23 büyük araştırma ve deneylere dayanarak yazılan kitaptaki araştırma sonuçlarına göre; pek çok erkek< Resmi açmak için tıklayın >
    balık eti kadınları zayıf kadınlara tercih ediyor! Çünkü ekstra birkaç kilo< Resmi açmak için tıklayın >
    aradaki seks enerjisini bir anda ikiye katlıyor. Yazarlar< Resmi açmak için tıklayın >
    gelmiş geçmiş en seksi kadınlardan biri olarak kabul edilen Marilyn Monroe&#8217;nun da 44 beden olduğunu hatırlatıyorlar.

Erotik dudak yapısı Uzmanlar; kadın dudağının genital organlarının bir aynası olduğuna inanıyorlar< Resmi açmak için tıklayın >
    zira her ikisi de aynı ölçülere sahip. Bunun yanı sıra cinsel ilişki esnasında her ikisi de genişleyip kanla doluyor. Bu duruma &#8216;genital eko&#8217; deniliyor. Yani parlak kırmızı ruj kullanmak; bir kadının erkeğe iletebileceği en seksi sinyallerden biri.

Dolgun göğüsler

Göğüslerin büyüklüğü ya da küçüklüğü değil; dolgunluğu ve diriliği önemliymiş: &#8220;Kadınların göğüs ucundaki küçük bezeler< Resmi açmak için tıklayın >
    cinsel ilişki sırasında< Resmi açmak için tıklayın >
    erkek beynini etkileyen bir koku yayarlar. Bu da erkeklerin neden göğüslere gömülü durmaktan bu kadar hoşlandıklarını açıklıyor.&#8221;

Uzun Bacaklar

Erkeğin dikkati< Resmi açmak için tıklayın >
    direkt kadının iki bacağının birleştiği noktaya; yani dizlere ve basenlere odaklanıyor. Ayrıca erkekler topuklu ayakkabı giyen kadınlara bayılıyor< Resmi açmak için tıklayın >
    çünkü bu kadını çok daha feminen kılıyor. Topuklu ayakkabı< Resmi açmak için tıklayın >
    kadınların daha dik durmalarına neden olduğu için popo çıkıntılarını belirginleştiriyor. İlginç nokta ise erkeklerin hafif dolgun bacakları daha ince ve kaslı bacaklara tercih ediyor oluşu! Çünkü< Resmi açmak için tıklayın >
    fazla yağ< Resmi açmak için tıklayın >
    kadın ve erkeğin bacaklarındaki cinsiyet farkını ortaya koyuyor.

İnce bel ve kalça

Yazarlar< Resmi açmak için tıklayın >
    ideal kadın vücudunda belin< Resmi açmak için tıklayın >
    kalçanın yüzde 70&#8242;i oranında olması gerektiği tezini savunuyorlar. Eski çağlardan günümüze bu oranın; erkeklerin en çok ilgisini çeken &#8216;altın oran&#8217; olduğunun da altını ısrarla çiziyorlar. Bunun yanı sıra; erkekler< Resmi açmak için tıklayın >
    kadında yuvarlak ve şeftali biçimindeki popoyu da çok çekici buluyor.

İri gözler

Neredeyse her ülkede büyük gözler &#8216;çekici&#8217; olarak tanımlanıyor. Çünkü kadının gözlerinin yüzün alt bölümüne oranla daha büyük gözükmesi< Resmi açmak için tıklayın >
    erkeklerde koruma içgüdüsü uyandırıyor. Bebeksi yüz hatlarına sahip kadınlar; erkeklerde dokunma ve sarılma içgüdüsünü şiddetle artırıyorlar. Renkli gözler ise tercih nedeni oluyor.

Uzun saçlar

Moda gün be gün değişse de< Resmi açmak için tıklayın >
    uzun saç fenomeni her daim ağırlığını koruyor. 5 bin 214 erkek arasında yapılan bir araştırmada< Resmi açmak için tıklayın >
    yüzde 74&#8242;ü &#8216;uzun saçlı kadın&#8217; demiş. Yazarlara göre; bir kadın< Resmi açmak için tıklayın >
    erkeği etkilemek istediğinde kesinlikle uzun saçı tercih etmeli. Ancak iş görüşmelerinde ya da toplantılarda saçlarını toplamalı
    .

2. :ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

3. :ehe
  4. Öhö öhô :d:
  5. noldu abım :P
  6. amannnnn..
  7. Of düşlerime tercuman olmuş :d:
  8. Bana bişeyler oluyorrr...........
  9. birşey olmas korkmayın..
  10. Neler oluyor ?:d::d:
  11. neler olmuyoki :d:
  12. Maşallah herkeste burda :kop:
  13. ohoooooo nolmus burdaaa :d:
  14. ben bunlardan mı hoşlanıyormuşum...:bilmm
  15. vallah ben hoşlandığımı biliyorum :d:
  16. genital eko olayını bilmiyordum :d:
  17. Ben kanaatkar adamım. önüme allah ne lokma gönderdiyse onu yerim... fazlasında gözüm yok...
    Allah sahibine bağışlasın
  18. o nedir mert açıkla biraz bizde bilelim :D :d:
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. erkekler bir kadında en çok neyi çekici bulurlar

,
  2. erkeklerin istediği kadın vücudu

,
  3. erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu şeyler

,