Erkeğinize Böyle Hitap Edin..

Konu, 'Aile, Evlilik ve İlişkiler' kısmında Revengeful tarafından paylaşıldı. Okunma: 3465 | Cevaplanma: 14

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 1)Erkeğim: (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir)

2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)

3)Kalbimin SahibiHayatımı Adadığım: (Bu tür hitaplar erkeklere güç verir.Her erkek sevdiğini sahiplenir bunun için bu hitaplar tercih edilir.)

4)Yüreklim: (Erkeklerin yapısı itibariyle Güçlü olmak onlar için çok büyük bir gayedir.Eğer sevgilinize bu tür güç hitapları kullanırsanız mutluluk sahibi ederceğinize emin olun.)

5)Birtanem: (Her erkek sevdiğinde tek olmak ister o yüzden bu söz onlara ayrıcalık hissettirir)

6)VazgeçemediğimVazgeçilmezim: (Bu hitapta kadınlar gibi erkeklerinde çok sevdiği bir hitap şeklidir.Her erkek kadınının vazgeçilmezi olmayı ister.)

7)Geleceğim: (Ciddi düşünen bir sevgiliniz varsa bu söz onu mest edecektir.)

8)Serserim: (Erkeklerin Bir kısmı bu hitabı çok severken bir kısmıda hoşlanmaz.Bu hitabı seven bir sevgiliniz varsa ona Özgürlük hissettirecektir.)

9)Prensim: (Bu hitapta çok sevilen bir hitaptır.)

10)SevgilimSevdiğimSevdiceğim:
    (Kadınlar gibi erkeklerde bu hitapta sadakat hisseder.)

Bu hitapların dışında sevilen bir çok hitap var Ancak ilk 10 bunda sıralı..

Erkeklerin hiç hoşlanmadığı hitap şekli '' Canım'' dır.Samimiyeti simgelemez.

Yazan: Revengeful
  2. vazgeçilmezim en güzeli :)

3. Minnos gibi kedi isimleri ile hitap etmeyinde..

4. hayatım ne oluyo onuda ekle bari

5. 2. De var

6. :ehe ilginç :D hiç diyesim gelmiyor ama :dry:

7. buna katılmıyorum ...ki adımı söylesede yeter. sözler zaten yeterince sahte !

8. ben şu adama boşuna demiyorum twin diye

9. Adamım nasıl

10. 2)HayatımÖmrümDünyam: görmedim ulenn:catcat:

11. içten söylesin herşeye kabulüm ama bu tarzlar yapmacık sözlere gerek yok :)

12. Aaaaal benden de o kadar :D

13. +1 :oke:

14. bende :ehe

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.