Epocware Handy Blacklist v3.02 S60v3 ( Türkçe Arama Engelleme Uygulaması )

Sponsorlu Bağlantılar

adem_1990

Üye
    Konu Sahibi
Epocware Handy Blacklist v3.02 S60v3 ( Türkçe Arama Engelleme Uygulaması )
Epocware Handy Blacklist v3.02 S60v3 SymbianOS9.1 Unsigned
Gerçek zamanlı arama engelleme uygulamasıdır...

Gelen bir çağrıyı kara listede ise daha telefonunuza düşmeden engelleyebilecek kadar hızlandırılmış bu sürümde sanki mikrosaniyeler ile yarışılıyor...

Bir arama aldığınızda (kara listeye aldığınız numaralar tarafından) karşı taraf sürekli meşgul tonu duyacaktır...

İsterseniz sizin belirlediğiniz numaralar haricinde kim ararsa arasın meşgul olduğunuzu da gösterebilirsiniz (White Lİst)

Engellemek istediğiniz numaraları tek tek seçmek yerine telefonunuzda iş arkadaşları-Aile vs vs gibi gruplar oluşturduysanız bu gruplardan istediğinizi seçerek direk o grup üyelerini kolayca engellersiniz...

Uygulama küçük boyutu telefon ile hafızanızı asla yormuyor bi o kadar da profesyonel bir uygulamadır...
Kullanım :

Bir grup seçin ve işaretleyin daha sonra Activate/Deactivate deyin ...
Eğer Activate demeyi unutursanız çağrılarınız süzgeçten geçmeden gelmeye devam edecektir...

2 çeşit engelleme yapabilirsiniz;

1- White List : Rehberinizden size ulaşmasında sakınca görmediğiniz numaraları seçin buraya ekleyin ve Activate deyin artık sizi bu numaralar dışında kimse rahatsız edemez..

2- Black List : İstemediğiniz herkesin numarasını buraya girin Activate deyin sadecece buraya girdiğiniz numaralar sizi arayamaz diğer tüm çağrılar kabul edilir...

Uygulama ile istediğiniz bir saatten sonra çağrı almayı engelleyebilirsiniz örneğin 23:00 den sonra aile grubu dışındaki kişilerden çağrı almak istemeyebilirsiniz...

Ya da saat 09:00 dan itibaren sadece iş çağrılarını kabul edip diğerlerini engelleyebilirsiniz...

Uygulama ile isterseniz Çağrı Yönlendirme yaparak kara listeye aldığınız kişiler tarafından arandığınızda istediğiniz bir numaraya otomatik yönlendirme yapabilirsiniz örneğin telesekreterinize yönlendirin kişi sizi aradığında mesajını bıraksın ve siz müsait olduğunuzda ona geri dönün...

İstediğiniz zaman da Menü den sizi kimlerin aradığını ve kimlerin geri çevrildiğini görebilirsiniz... (YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Samuray_Laputa, doping18, Muammerozkan.q ve 105 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
mükemmel derecede hızlandırılmış,nerdeyse direk meşgul gibi. Arama kaydında da görünmüyor, herşey mükemmel :oke:

adem_1990

Üye
    Konu Sahibi
yorum için saol birader işşallah beyenmişindir ...

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
sonuçta program görevini sorunsuzca yapıyor,ben beğendim.. Teşekkürler .

haciorhan

haciorhan

Üye
Teşekkürler çok güzel uygulama inşallah devamı gelir kanka

adem_1990

Üye
    Konu Sahibi
saol kanka senin kadar olmasamda ugraşıyoruz

sariman

Üye
sertifika hatası diyor. sertifikalandıramıyorumda. nasıl yükleniyor acaba?

adelante55

adelante55

Üye
dostum teşekkürler, eline sağlık

N_O_A

Üye
e63 sertifika hatası veriyor.

adem_1990

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım program unsignet sertetifikalı tellerde çelışır ayrıca e63 os 9,1 bölümüne girmiyor bildigim kadarıyla

ankaralılaz

ankaralılaz

Üye
n80 için sertifika hatası verıyor nasıl yapmam lazım teli yenı aldım anlamıyorum yardım edermısınız

|Flair|

Üye
Teşekkürler.

adem_1990

Üye
    Konu Sahibi
teelefonun heckli degilse hata vere bilir telefonunu hecklemen lazım

rls888

Üye
n73 e nasıl sertifikla yapılır

akrep1881

Üye