En Zor 9 Soru

Konu, 'Garip ve İlginç Olaylar' kısmında Revengeful tarafından paylaşıldı. Okunma: 50655 | Cevaplanma: 20

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. En Zor 9 Soru

Ünlü internet arama motoru Ask.com, veri tabanındaki bilgilere dayanarak yaptığı araştırmayla yanıtlanması en zor 9 soruyu çıkardı.

Site bu sonuca son 10 yılda sorulan 1 milyardan fazla soruyu inceleyerek ulaştı. Sitenin bugüne kadar karşılaştığı en zor soru “Hayatın anlamı nedir?” olurken diğer cevaplanamayan sorular şöyle sıralandı:
    - Sarışınlar daha mı çok eğleniyor?
    - Kilo vermenin en iyi yolu nedir?
    - Orada biri var mı?
    - Dünyanın en ünlü insanı kimdir?
    - Aşk nedir?
    - Mutluluğun sırrı nedir?
    - Tony Soprano öldü mü?
    - Kaç yıl yaşayacağım?
    Ayda 16 milyon soruya cevap veren Ask.com, kullanıcıların da sorulara cevap vereceği bir “topluluk” bölümünü de hayata geçirecek.

Yazan: Revengeful
  2. :hmmm

3. Ne acayip fantazileri var insanların :D

4. İlk iki soru bayan 3.erkeklerden çıktı heralde:D

5. bunlar bu soruları nerden buluyolar:ehe
    ask.com değil soranlar yanlış anlaşılmasın:ehe

6. :hmmm ne saçma sorular sanki hiç bilnmiyor

7. Sarışınlar daha mı çok eğleniyor?

ama google hemen buldu bu soruyu :D

8. google oradaki herşeyi buldu bn girdim

9. nerde saçma sapan anlamsız şeyler var onlar sorulmuş.:alkis

10. bu kadar saçma soru sorabilmek yetenek ister :D

11. adamlar sormuş napalım:aha:

12. Aşk = Acıya şikayetsiz katlanmak başka bi anlamı yok :)

13. aynen bende katılıyorum

14. Hepsini sorcam millete :ehe

15. Bu Soruların Cevabını Google Biliyor Keşke Önce ask.com Googleye Sorsaydı :ehe

16. aynen

En Zor 9 Soru konusuna benzer içerikler

1. Fener'i bekleyen en zor soru!

Fenerbahçe'yi bu sezen yine bir kriz bekliyor: "Semih-Guiza-Alex-Emre" dörtlüsü nasıl olup ta aynı anda oynayacak? İşte bu durumun analizi... Sistem değil kadro farklı Fenerbahçe geçen yıl Anderlecht'i 3. Ön eleme...
  2. ...... Erkekler için en zor 5 soru ve cevapları ......

Batılı hemcinslerimiz bizim gibi politik ve ekonomik krizlerle uğraşıp vakitlerini heba etmedikleri için hayatla ilgili daha derin konulara eğilme şansı buluyorlar. Aşağıda bu türden, hepimizin bilmesinin çok faydalı olacağına inandığım bir...
  3. Kadınlardan En Zor 5 Soru

1:Ne düsünüyorsun? 2.Beni seviyor musun? 3.Sisman miyim? 4.O (kadin) benden daha mi güzel? 5.Ben ölseydim ne yapardin? Bu sorularin kötü ve zor olmasinin nedeni onlara dogru cevaplar verilmezse her birinin büyük bir tartisma kavga ve/veya...
  4. 'En zor maçımız'

Kritik bir dönemden geçtiklerini hatırlatan Kocaman, “İşimiz artık daha zor. Çünkü beklenti çıtası yükseldi. Ayrıca milli takımlara giden ve sakatlığı bulunan futbolcular sebebiyle yarım kadroyla çalışıyoruz. Bu hem oyuncuların yorgunluğu hem...
  5. maxicepte Şimdiye Kadar Sorulan En Zor Soru Bu ! ! !

Değerli Arkadaşlarım; Sizlerden Ricam, NOKIA C3-01 Adlı Cihazı Satın Almayı Düşünüyorum Ama, MoBaoBei.FlashSms.v2.00-Signed.sis Bu Programı Çalıştırırmı ? SIS Uzantılı Bu Program. Umarım Bu Cihaz Bu Programı Çalıştırır :) Cihaz Çok Hoşuma...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 18:22:08