Alınık En Uygun İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

Modafone

Modafone

Üye
    Konu Sahibi
En Uygun İnternet
Herkese Merhabalar.Ben Eve İnternet Bağlatacaktım.Fakat Bina Yeni Olduğu İçin 1 Sene Bekleyin Dediler.Böyle İşmi Olur.1 Sene İnternetsiz Napcam Ben.Neyse Ben Evde Kullanmak İçin Mobil Veya Vınn Tarzı İnternet Arıyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim.Not:50-60 TL Bütçem Var...

hikmet366

hikmet366

Üye
Eve sadece bir kutu çekecekler ev yeni bile olsa devlet gelip o kutuyu oraya koyuyor ve sen ordan bir kablo çekip net baglatiyorsun ev telefonu olmadan

ondiegoribas

ondiegoribas

Üye
VINN sakın alma kardeş kotalı işe bulaşma yani anlayacağın benden sana tavsiye illa ki geçiyorsun yani ben bi ttnet bi de vodafone vınndan kotalı internet almıştım her ikisinde de pişman oldum :( ama şimdi uydunet hattından kullanıyorum 29 tl tek başıma ve çok da memnunum

Modafone

Modafone

Üye
    Konu Sahibi
Hocam Kutu Derken Binanin Tam Kosesinde Turktelekom yazan Kapakli Yanlarina beton atilmis sey var omudur

hikmet366

hikmet366

Üye
Evet senin sadece türk Telekom a gidim evime internet istiyorum demek veya istediğin internet yeri varsa oraya git turksel Vodafone ttnet Türknet gibi nerden istiyorsan oraya gitmen yeterli

UpOneTR

UpOneTR

Üye
süperonline ara gelsin bağlasın sıfır sıkıntı :D

Sarangni

Sarangni

Üye
Sıfır ev aldık eve biz gelmeden internet geldi. Enteresan bir durummuş sizinkisi.

Modafone

Modafone

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ama turk telekoma delikce verdik kazi yapamiyoz yasak 1 sene bekle falan dediler

phasan

phasan

Üye
uydu net bak derim hem ucuz hem sorunsuz adamlar paraya gore net verıyor

Modafone

Modafone

Üye
    Konu Sahibi
Yok Beyler Sikayetvar a felan sikayet ettim sonuç yok. mecburen Mobil veya Vinn tarzi bisiler almak zorundayim..

Modafone

Modafone

Üye
    Konu Sahibi
Kardesim Bildiğiniz Uygun İnternet Paketi. Veya Vinn Tarifesi Biliyormusun...

Üst Alt