En Süper Futbol Mobil Oyunu G@mesloft Real Football 2007 Bu Başlıkta!

Sponsorlu Bağlantılar

PCKoP@T

PCKoP@T

Üye
    Konu Sahibi
En Süper Futbol Mobil Oyunu G@mesloft Real Football 2007 Bu Başlıkta!
G@mesloft Real Football 2007

Cep telefonunda futbol oyunu oynamayı sevenlerin vazgecemediği Gameloft'un [SIZE=-1]Real Football 2007 versiyonunu indirebilirsiniz. Henüz oynama fırsatım olmadı direk buldum ve buraya ekledim.

Özellikleri;

[/SIZE] * The atmosphere of the greatest football matches: fans, coach, sports announcer, and wild goal celebrations.
* Exceptional handling comparable to console football games.
* Lots of technical moves to perform with ease: bicycle kick, step over, elastico, lob, and more!
* Extremely detailed graphics: player appearances, several jersey and shoe designs, plus ultra-realistic stadiums.
* 9 game modes to let you take part in all of the season’s competitions with both clubs and nations.
* More than 100 teams with the players’ real names.

Şifre: PCKoP@T

• Beğen
Tepkiler: ersantaran, suren_cx, kokomara25 ve 1 kişi daha

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Saol dostum evden çekerim şimdi cafedeim!!! ;)

PCKoP@T

PCKoP@T

Üye
    Konu Sahibi
Mükemmel bir oyun. Kısaca söz etmek gerekirse Türk Milli Takımını seçebilirsiniz. Ayrıca Galatasaray ve Fenerbahceyle Avrupa Kupalarında mücadele edebilirsiniz. Hakem bu versiyonda kartlarını konuşturuyor. Ayrıca gol krallığı, asist krallığı ve toplamda en değerli oyuncu seçimleri bulunuyor. Şut çekildiğinde çok güzel görüntü görebileceksiniz. Oyuncu değişiklikleri hakemin onayıyla olmakta bazen sakatlıklarda olabiliyor. Kısaca gerçek bir futbol oyunu.

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
Mükemmel bir oyun. Kısaca söz etmek gerekirse Türk Milli Takımını seçebilirsiniz. Ayrıca Galatasaray ve Fenerbahceyle Avrupa Kupalarında mücadele edebilirsiniz. Hakem bu versiyonda kartlarını konuşturuyor. Ayrıca gol krallığı, asist krallığı ve toplamda en değerli oyuncu seçimleri bulunuyor. Şut çekildiğinde çok güzel görüntü görebileceksiniz. Oyuncu değişiklikleri hakemin onayıyla olmakta bazen sakatlıklarda olabiliyor. Kısaca gerçek bir futbol oyunu.

çok güzel açıklamışsın güzel bir futbol oyunu Gameloft Real Football 2006 versiyonunu da ben foruma eklemiştim maziyi hatırladım birden :cool

__Midas__

__Midas__

Üye
oyun çok güzel ,6630 biraz kasar gibi oldu ama oynadıkça açılıyo.

SuPeRioR

SuPeRioR

Üye
çok güzel geliştirilmiş bir oyun ancak zorluk derecesi en yüksek duruma da getirsem ve en kısa süreyide secsem en en güçsüz takımları bile aldam brezilya fransa barcelona gibi takımlara en az 4-5 gol atıyorum. oyun çok basit oldukça basit bir oyun zorluk derecesi yüksek olmalı.

POWER

POWER

Üye
walla indirdim ama daha kurmadım 6630 u kasmışsa benim 6600da hiç çalışmaz... :ah

SuPeRioR

SuPeRioR

Üye
6600 da rahatlıkla oynayabilirsin sadece açılırken birkaç dakika beklemek zorunda kalırsın

ozgur1910

Üye
Güzele benziyor

POWER

POWER

Üye
Yok ya benim 6600 i biraz kastı ama fena değil oynanabiliyor bide midas dostumuza bakılırsa bu oyun dizel(e nede olsa oynadıkça açılıyor):)

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Güzel Paylaşim Güzel Oyun.

keynesyen

Üye
eyvallah sağolasın

OguzKagan

OguzKagan

Üye
File size: 639Kb. Downloaded: 500 times

500. kez ben indirdim

kakaman

Üye
nasıl oynanıo :D

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Kakaman Ne Demek Nasil Oynaniyor? Telefonuna Kuruyorsun Ve Oyuna Basliyorsun. Ozel Bir Aciklama Yapmaya Gerek Yok Ki. Gayet Basit Bir Kullanimi Var.

worldcild

Üye
paylasım için tesekkürler.eline saglık.emeğe saygıyı unutmayalım arkadaslar

denizyalcin

denizyalcin

Üye
Teşekkürler.

psikolaz

psikolaz

Üye
arkadasım dosya sıfre soruyor sıfreyı de yazar mısın

eroyeren