Öneri En Son Çıkan Tır Oyunları Hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
En Son Çıkan Tır Oyunları Hangisi ?
Yeni oyun arıyorum bildiğiniz en iyi tır oyunlarını yazar mısınız ?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Ets 2

• Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN
muxo

muxo

Üye
en iyisi Euro Truck Simulator 2 'dir

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Aynen en güzel ve sık sık güncellemeler gelerek gelişen en iyi tır oyunu Euro Truck Simulator 2'dir şuan 1.14.2 sürümü ile oyun süper durumda :oke: harita vb modlar ile tadından yenmiyor valla :sirit: :eller:

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
Aynen en güzel ve sık sık güncellemeler gelerek gelişen en iyi tır oyunu Euro Truck Simulator 2'dir şuan 1.14.2 sürümü ile oyun süper durumda :oke: harita vb modlar ile tadından yenmiyor valla :sirit: :eller:

online bir oyun mu bu

___kaptan___

___kaptan___

Üye
online bir oyun mu bu
ister online ister Offline oynayabilirsin ama online oynamak için oyunun orjinal satın alman gerekiyor somuru:

şuanda 1.12versiyonu için online oynama imkanı var kısa sürede 1.14 sürüm için yeni multiplayer desteği gelecek :) ayrıca türkiye'de online oynayan çok olduğu için multiplayer'da konvoy vs yapılıyor tavsiye ederim :oke: online oynamak için steam hesabının olması şart :)

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
orjinal alacaklar , oyun şu an steam de 9,75 tl. 2 aralık son gün. kaçırmayın derim..

• Beğen
Tepkiler: GDDR5, Tr_SERGEN, ceza87 ve 1 kişi daha
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ets 2 oyun şuan müthiş indirimde bende buna benzer indirimden almıştım. Online keyfi başka oluyor. Sadece güncellemeler için bile değer. Sürekli geliştiriyorlar. İndirimin bitmesine saatler var bitmeden al derim. Almışken going east olan paketi al 8 tl birşey değil. Korsanları bile 5 liraya satıyorlar. Al orjinalini hem yapanlar emeğinin karşılığını alsın hemde oyunu sorunsuz oyna.

Anil-D

Anil-D

Üye
online nasil giriyoz

Anil-D

Anil-D

Üye
Tesekkurler kaptan

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
oyun sürümü ile alakalı olabilir sorun! Oyun orjinal olmalıdır steam hesabı vs istiyor yani steam üzerinden oyunu kütüphane'nize ekliyorsunuz falan filan ben mp oynamadığım için Bilmiyorum ama anlatımlarını okumuştum öyle yani !

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
oyun sürümü ile alakalı olabilir sorun! Oyun orjinal olmalıdır steam hesabı vs istiyor yani steam üzerinden oyunu kütüphane'nize ekliyorsunuz falan filan ben mp oynamadığım için Bilmiyorum ama anlatımlarını okumuştum öyle yani !
Steamden aldim 10 tlye

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Steamden aldim 10 tlye
Hmm steam ile ilgili değildir sorun o zaman Ets 2'nin şuan için son sürümü 1.14.2s olması lazım ve bu sürüm için multiplayer desteği gelmiş olması lazım ayrıca steam üzerinden 1.15beta güncellemesi sunulmuş durumdadır .

Bu multiplayer olayına bi kez daha bakayım ben bi dönüş yaparım tekrardan!

bu sayfa Ets 2'nin türkiye sayfası olup gerekli bütün herşey mevcuttur verdiğim link doğrudan Ets 2 multiplayer oynamak için olanak sağlayacak olan alpha güncellemesine yönlendirecektir sayfa'dan Herşeyi öğrenebilirsiniz :)

bu sayfaya giriş yapıyoruz ve gerekli alpha dosyasını indirip kuruyoruz sonra da dün ki verdiğim kurulum konusunu izleyerek kurulumu vs yapıyoruz inşallah sorunsuz hallolur :) bu verdiğim sayfaya giriş yaparken steam hesabınızdan yönlendirme falan isterse onaylayınız sorun yok yani :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Anil-D

asilbaron

Üye
Euro Truck 2 Oyuncuları hepinizi seviyorumm :D :D :D :alkis:turkiye::turkiye::turkiye::turkiye:

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
:oke: :sirit:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ceza87