En iyi müzik telefonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baranas

Üye
    Konu Sahibi
En iyi müzik telefonu
Arkadaşlar sizce e n iyi müzik teli nedir fiyatı 600 geçmiyecek (5800 sölemeyin hiç beğenmiyoeum)

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Şu ana kadar doğrusunu söylemek gerekirse kullandıgım teller arasında en çok sesi veren ve bu çok sesi verirken tatlı bir ses çıkartan telefon N73 Music Edition du.....

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Ben ses Bakımından sony ericson walkman modellerini seviyorum 810i olabilir

aLLsTaaR

aLLsTaaR

Üye
600 çok para be kardaş en iisi n73 me herşey var kullanışlı telefon
sorunların olursada bu forumda çözümleri var :ehe

intoman

intoman

Üye
n73 me eski telefon artık bence n79 al hem müzik hemde wi-fi gps var telde ...

futbol123

futbol123

Üye
n95

chtsln

Üye
nokia 5530 xm kulaklıktan müthiş bass veriyor

Progressivity

Progressivity

Üye
müzik telefonu olarak sony ericsson walkman serilerinin üstüne tanımam walkman telefonlarda adam gibide bir akustik patchi yaptın mı tadından dinlenmiyor

cemee61

cemee61

Üye
sonyericssonlarin ses kalitesi cok cok iyi tek sorun ses benim istedigim kadar yuksek degil, onunda caresini bulmuslar acoustik atiyosunuz ve super bir ses elde ediyorsunuz. model olarak w910i olabilir

ask_71

Üye
n95 dadlu dadlu dinle birde kaliteli kulak içi kulaklık tadından yenmez başka bişey kesmez ondan sonra seni

61semih

61semih

Üye
n73 kullanıyorum ve telefon nekadar eskımıs olsada artık vasat duruma dustu ses bakımından da vasat ama 5530xm almayı dusunuyorum ve ses cıkısı cok ıyı eger dokunmatık ıstemıyorsan 5700 duydugum en ıyı ses cıkaran telefon pıyasası yok ama n73 den tek farkı sesının daha ıyı cıkması ve kamerasının 2 mp olsada video yu n73 ten daha ıyı cektıği yonende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...