En iyi internet paketi hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

zırzavat

zırzavat

Üye
    Konu Sahibi
En iyi internet paketi hangisi ?
Arkadşlar symbıan ^3lü telinizde en iyi verimi aldığınız hangi operatörün internet tarifesi ,siz hangisini kullanıyorsunuz bn vodafone ın sınırsız internet paketını kullanıyorum ama 100 mb dan sonra hızı cok fazla düşüyor siz hangisini tavsiye edrsiniz ? teşekurler..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
vodafonea devam. :)

Uruloki

Uruloki

Üye
vodafone diğerlerinde sınırsız pakey yok yemez

OzGuRKnowN

Üye
Avea 1 GB internet Paketi Var 9 TL ;) Ben onu kuLLanıyorum

• Beğen
Tepkiler: yakup548 ve zırzavat
KO9

KO9

Üye
bende aveaya günlük paketi alıyorum iki gün sürüyor 1.5 tl 100mb hız olmadan sınırsızlık bence çekici deil

ultrayer6

ultrayer6

Üye
nan zaten telefondan girdiğin siteler kilobaytları geçmiyor, hatta bazen pc'yi geçiyor opera mini ile, ne gerek var hıza

Devildare66

Üye
kesnlkle avea. Çok fazla hızlı xd

tron45

tron45

Üye
aylık paket 9 TL 1GB en iyisi .opare mini kulanma da az gidiyor

uribaju

uribaju

Üye
turkcellin yokmu böyle bi paketi?

Üstündağ

Üstündağ

Üye
Avea 1 gb kullananlar kaç gün gidiyor sizde tabi kullanıma göre değişir de yine kullanan arkadaşlar belirtirse ona göre karar veririz bizz de....

kraldost

kraldost

Üye
aveanında şebeke problemi var kardeşim her yerdede çekmiyorki vodafon genede en iyisi babalar gibi kullanıyorum

----------Eklendi @ 14:56:17 ---------- Yazıldı @ 14:47:49 ----------

illaki bir yerde kullanacam dersenizde akıllı telefonlarda nerdeyse hepsinde wifi var ya eve normal bir internet (ttnet) çekin yada komşunuzda varsa ona ortak olun böylesi daha cazip zira şebeke operatoru diye tutturursanız genede vodafon daha iyi telefondan video izleseniz bile aveadan adam gibi izleyemezsiniz ama normal işlem için vodafon gayet iyi

OzGuRKnowN

Üye
Cep Telefonundan Benim kadar İnternete giriyorsanız Ay sonunda sadece 85 Mb internetiniz kalır :) Bence en Güzeli avea Korkmadan istediğim siteye giriyorum istediğimi indiriyorum. Ayrıca İstanbul'da bulunduğum yerlerde avea çekiyor o yüzden benim probLemim yok. ama en çok sevindiğim birbirimiz arasında fikir alışverişi yapıp insanlara bilgi vermek ;)

catdog136

catdog136

Üye
Avea 1 gb kullananlar kaç gün gidiyor sizde tabi kullanıma göre değişir de yine kullanan arkadaşlar belirtirse ona göre karar veririz bizz de....

15 gün çok sık olmasada video izliorum. Çok fazla uygulama indiriyorum..

yilan53

Üye
arkadaşlar avea da bu ne saçma tarife / 100mb 8tl / 250mb 15tl / 1gb ise 9tl / ben bukadar bir saçma fiyat tarifesi görmedim

kaynak :

• Beğen
Tepkiler: zırzavat

OzGuRKnowN

Üye
arkadaşlar avea da bu ne saçma tarife / 100mb 8tl / 250mb 15tl / 1gb ise 9tl / ben bukadar bir saçma fiyat tarifesi görmedim

kaynak :

Dostum sen napıcan o saçma tarifeyi ben onu anlamıyorum. İlla Karalama Kampanyası başlatıcan dimi ;)

one2one2

one2one2

Üye
arkadaslar peki bu aveanın ”1 gb/9 tl” paketi edge denmi 3,5g denmi baglanıyor? Ve alanya tarafında çekim problemi yaşanırmı sizce bilgisi olan? :bo

OzGuRKnowN

Üye
arkadaslar peki bu aveanın ”1 gb/9 tl” paketi edge denmi 3,5g denmi baglanıyor? Ve alanya tarafında çekim problemi yaşanırmı sizce bilgisi olan? :bo

Sen hattın hangi şebeke modunu seçersen ondan bağlanıyor.. Ama Alanyada nasıl çeker onu ßilmiyorum..

one2one2

one2one2

Üye

Sen hattın hangi şebeke modunu seçersen ondan bağlanıyor.. Ama Alanyada nasıl çeker onu ßilmiyorum..

yani sen telefonunla bu tarifeyle 3,5g olarak baglanabiliyorsun? vodafon uckagitcilik yapiyor cunki aldigim bilgiye gore 300mb mi 400mb mi sonra edge den baglaniyormus. o hesap olmasinda :aha:

Üst Alt