En hizli ve hesapli internet paketi hangisi ( sinirsiz)

Konu, 'İnternet Paketleri ve Kontör Satışı' kısmında Kadir Cem tarafından paylaşıldı. Okunma: 2128 | Cevaplanma: 11

1. En hizli ve hesapli internet paketi hangisi ( sinirsiz)

Arkadaşlar cepnet 250 kullaniyordum memnundum ama yanlişlikla iptal ettim ve şansa bak abone alimi durdurulmuş bana yardimci olursaniz sevinirim int. Genellikle pc de kullaniyorum modem olarak

teşekkürler..

Yazan: Kadir Cem
  2. oralarda superonline varsa al 20 mbps internet ev telefonuyla birlikte 50 lira geliyor internette hiç yavaşlama olmuyor :D

-Fight- bunu beğendi.
  3. mobil olrak diyorum

4. turkcel de var 1gb sinirsiz 25tl sitesinden bakabilirsiniz

5. oo oda cok pahalı ya hızı ne kadar kardesim

6. yanlış anlamışım :D ozaman aveadan 1 gb internet al

7. Harbiden ya kardeş iyi aklıma getirdin ben eve bağlatıyım int. ama bana telefonsuz lazım net bizim burda süperonline var ankara sincanda oturuyorum telefonsuz yani yalın int varmı superonlineda ?

8. Abonelik bittiyse maalesef hocam.

9. Kardeş o hangi tarife olduğunu söylermisin?

10. en hızlı turkcell ama hız fiyat oranında avea ...

11. ben telefonsuz kullaniom sinirsiz hizi en son ayda 50 tl hic deismior fiat. Çokta hizli haxball da pingim 30 larda ;) ayrintili bilgi icin s.onlinenin sitesine bakabilirsin

12. Dostum hız onemlı degılse uydu net bakabılırsın orda varsa

En hizli ve hesapli internet paketi hangisi ( sinirsiz) konusuna benzer içerikler

1. Sizce en iyi ve En hızLı internet sürücüsü hangisi? ( 26 Nisan 2009 | PC-Yazılım Destek )

yorumLarınızı Bekliyorum
  2. internet paketinde en yavaş ve en kazık avea ( 16 Mart 2010 | Avea Servisleri / 3G )

abi turkcel hattım var 100 mb aldım 1 ay msn açık durdu 100 mb ancak gitti 8 saate 3 mb gidio yakşaşık arkadaqşlar avea hattan msne bağlandım abi inanılır gibi diil 5 saate 30 mb gitmiş bu kadar olur ..
  3. En iyi internet paketi hangisi ? ( 15 Mayıs 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadşlar symbıan ^3lü telinizde en iyi verimi aldığınız hangi operatörün internet tarifesi ,siz hangisini kullanıyorsunuz bn vodafone ın sınırsız internet paketını kullanıyorum ama 100 mb dan sonra hızı cok fazla düşüyor siz hangisini tavsiye...
  4. Avea s.e.ç paketleri sinirsiz interneti ( 23 Mayıs 2013 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

S.E.Ç paketlerinde ki sınırsız interneti fazla gözünüzde büyütmeyin arkadaşlar. 1 gb sonrası hız düşümlü olması zaten size baştan söyleniyor. Ben bu kadar rezil olacağımı baştan kestiremedim tabiki. 96 Kbps hızla mahvoluyor insan. Ne bir internet...
  5. Vodafone en hızlı ve sınırsız internet paketi hangisi ? ( 31 Mayıs 2013 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

faturasız hat için sınırsız ve hızlı bi paket va mı ? ücreti önemli değil
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 20:50:58