en hızlı araba

Sponsorlu Bağlantılar

bir araba 0 dan 100 km. ye 1.6 saniyede çıkabilirmi?

• Haaaayııııır çıka

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
FrontmaN

FrontmaN

Üye
imkansız ancak bir uçağa arabayı bağlarsan olabilir

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bugatti (pardon maserati yazmisim) bi modeli vardi dunyanin en hizli arabasi die cikti ve 0-300 arasi 13.0 saniye :bak: gavur yapio kardesim :lol2: cikar tabi nie cikmasin :DD

FrontmaN

FrontmaN

Üye
13.0 saniye çok arkadaşım 13 saniyede şahin bile 100 km çıkar

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Jul 12 2005, 05:06 PM
[post=108931]Quoted post[/post]​

arkadasim nerenle okudun :P 0-100 dil 13 saniye 0-300 13 saniyee :lol2:

doukan1989

Üye
Originally posted by DeLmIrA+Jul 12 2005, 05:17 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DeLmIrA &#064; Jul 12 2005, 05:17 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-endoplazmix_550@Jul 12 2005, 05:06 PM
[post=108931]Quoted post[/post]​

arkadasim nerenle okudun :P 0-100 dil 13 saniye 0-300 13 saniyee :lol2:
[post=108935]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
:lol2: :lol2: :haha: :haha:

deskator

Üye
Originally posted by vormound+Jul 12 2005, 04:14 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(vormound &#064; Jul 12 2005, 04:14 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-deskator@Jun 25 2005, 07:47 PM
60 / 100 kilometre hızlanma verisi demek istiyorsa normal kabul ederim ferrari , maserati,porshe gibi araçların bazı versiyonları 60 / 100 kilometre hızlanma verilerinde bu değerleri yakalıyorlar ama gel görki 0 hızda 100 kilometreye çıkmak için yapılacak atakda lastikler yola oturmayacağı için patinaja düşecektir , araç savrulacak nerden baksan tekrar yolu kavramak için 4 / 5 saniye geçecektir.
Ama bu işi başaran bir araç varsa motorunu imal edenin değil lastiklerini imal edenin ayaklarından öperim ..one müthiş bir varlıkmışki böyle bir gücü yola patinaja kalmadan savrulmadan verip aracı 2 sn yede 100 kilometreye taşıyan lastik yapmış :) buda ayrı bir konu
saygılar..
[post=95806]Quoted post[/post]​

abıler dragster denen modıfıyelı canavarlardan haberınız yok heralde... ve abı oyle lastıkler mevcut.. durun sıteye bı kac bılgıve resım eklım...
[post=108851]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
ohooo ona bakarsan ABD deki comic arabalarda bunu rahatlıkla yapıyor benim kriterlerim normal otomobiller yada superspor lar için ve onlarda böyle bişi yok , yoksa hangi fabrika çıkışına yumuşak hamur 55 cm lastık takıcan ;;)

vormound

Üye
oda dogru abı... takamzsın tabı hele funny car ıle dragster lastıklerını hıc takamazsın... yanakları acılmaya basladımı kaportayı dağıtır valla...

:D

SANCAR

SANCAR

Üye
Bence olur abi teknoloji bu... olur mu olur

BRKNSR

BRKNSR

Üye
HİÇ BİR ZAMAN OLMAZ YADA YOK DİYE BİŞEY YOK TURRR BENCE OLABİLİR :pro: :scooter: :oku: :vur2: :sist: :bang:

VANOS

VANOS

Üye
şuan ssc ultimate ve koensiegg ccxr arasında bugatti nakavt oldu

looney

looney

Üye
arabayı ışınlamayı mı düşünüyorsunuz :D

schumici

schumici

Üye
suan seri üretim en hızlı araba bugattı veyron 1001 hp ve 408 km/s son hız 3.2sn 100km /s

aksine arkadaşım veyron 0-100 hızlanmasını 2.4 saniyede yapıyor. anketi açan arkadaş atmosferik motorlu otomobiller üzrine açtı sanırım. o yüzden jet motorunu falan geçelim o kolaycılık olur. şu ana kadarki en performanslı atmosferik motorlu seri üretim yol arabası olan veyron bile günümüzde fizik kurallarını alt üst eden bi araç. ondan daha iyisi bi gün mutlaka yapılcaktır ama fizik kurallarının sınırlarıda daha ne kadar esnetilebilir onu şu an için bilemeyiz

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
doğru söylüyorlar kanka şimdilik seri üretim değil özel üretim araç olabilir ama seri üretim araç çıkamaz:nono:

nurikaratas

nurikaratas

Üye
pek sanmıyom ama belli olmaz çıkamaz gibime geliyo

Kadir Baba

Üye
ingilterede santapod drag pistinde 8000 hp lik drexter ler 1 saniyede 100 km ye çıkabiliyor ve saatteki hızları 500 km olabiliyor

sakarya:zekit

sakarya:zekit

Üye
Keşke oraya hayır çıkamaz butonu da koysaydın şimdi hrkez evet diyecek veya katılmayacak:oke:

Üst Alt