En güzel virüs temizleme programları(ücretsiz-lisansız)

Konu, 'PC-Yazılım Genel' kısmında PhyscoDevil tarafından paylaşıldı. Okunma: 55333 | Cevaplanma: 118

1. En güzel virüs temizleme programları(ücretsiz-lisansız)

advanced system care kullanıyorum nasıldır o

Yazan: sekinardi
  2. optimizer programı system care hızlandırma amaclı:oke:

3. cok tesekkürler..

4. teşekküler

5. Teşekkürler.

6. teşekkürler

7. Bunlar virüs temizleme programları değiller ki, spyware araçları bunlar :oke: her virüsü bulamazlar. Bilgisayarınızı tek başına bu programlara emanet etmeyin. Örneğin ben Eset Smart Security 4 + Comodo Firewall + Spybot araçlarını birlikte kullanıyorum. yiyosa virüs girsin :D :D

8. evet her virüsü değil.Ama bilgisayara en zarar veren virüsleri siler atar.Cogu virüs programlarının bulamadıgını bu bulur ama diğerleri kadar kapsamlı değil bunlar

9. yetmiyor malesef

10. Teşekkürler Kardeş

11. tşkler

12. teşekkürler

13. teşekkürler arkadaşım.. eline sağlık

14. kardeşim çok teşekkür edrim paylaşım çok faydalı

15. cok teşşekürler bu 3 ünü arıyordum :D

16. çok saol kardeşim benim

----------Eklendi @ 21:42:12 ---------- Yazıldı @ 21:37:35 ----------

çok saol kardeş

17. rica ederim arkadaşlar:oke:

En güzel virüs temizleme programları(ücretsiz-lisansız) konusuna benzer içerikler

1. PC Temizleme Programları,Ücretsiz,Profosyonel Hizmet ( 15 Ekim 2010 | PC-Program Makaleleri )

Arkadaşlar kendi bilgisayarım da da yıllarca kullandığım programları paylaşmak istedim.Ücretsizler,tabi profosyonel sürümleri var.Ama ücretsiz sürümler pro sürümü aratmıyor.Ve Türkçe! Genel olarak yaptıkları(ücretsiz sürüm dahil) Sadece temizlik...
  2. 50 En güzel ücretsiz iPad Oyunları ( 23 Şubat 2011 | iPhone - iOS Oyun )

ve oyunlar iPad de App ücretsiz aşkın 2000 Mağaza daha fazla olanları bulmak ve varlık iyi onlar aracılığıyla, günlük ekledik sıralamak olmak zor için. için aşağıdaki seçenekler bizim seçilmiş olup, taşlar keşfedecek yardımcı olmak için en iyi 50...
  3. arkadaşlar birisi ücretsiz güzel bi virüs programı linki verebilirmi ( 31 Ekim 2011 | PC-Yazılım Destek )

acil pcye bi virüs girdi canına okudu avast buldum yükledim eroor verio acil yardım
  4. En Güzel Chat ve Görüntülü Konuşma Programları ( 31 Temmuz 2012 | Symbian S60v5 Messenger/ Chat / E-mail )

İndir Ebuddy İndir MSN http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vEwDgW-oZ3I İndir Frig İndir imiChat İndir NimBuzz İndir Mirc Bir Beğeni Yeter :)
  5. Tavsiye virüs temizleme ( 17 Temmuz 2014 | Windows Phone Genel )

arkadaşlar telefonuma virüs bulaştı... Mediaget illeti tarayıcıyı kullanamıyorum sürümü eski diye bir sayfa açılıyor
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 7:45:43