En güzel virüs temizleme programları(ücretsiz-lisansız)

Sponsorlu Bağlantılar

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
özellikle combofix harika bir programdir o programı mutlaka herkesin indirmesi gerekir

talhacu

Üye
tesükkürler

Figo_78

Üye
teşekkürler ellerine sağlık

Figo_78

Üye
teşekkürler

feryat7002

Üye
eywqallah saol

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
eline sağlık...

Yadeller44

Üye
Binlerce Teşekkür ederim Beynine Sağlık

fatihh44

Üye
eline saglık

baki954

Üye
tşk

FUSUF

Üye
eyvallah kardeş emeğine sağlk

Perfect!

Üye
ücretsiz yazılımlar eksik oluyor

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
suan combofix in pek eksik oldugunu sanmıyorum diğerleri hakkında cok bilgim yok ama combofix coğu virüs programının bulamadığı virüsleri buluyor...

Burak

Üye
tesekkürler.

Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Bilgilendirme için sağol ama Eset varken hiçbirine laf düşmez :nono:

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
Mobil İletişim

Mobil İletişim

Üye
Eset le bunlar aynı sey değil Eset cok virüs buluyor temizliyor bilgisayarı ama bazen eset in görmediği virüsleride bunlar temizliyor

Madem Kendine bu kadar güveniyorsun kaspersky'i dene o zaman kendinde bile virüs buluyor.Marifet sürekli küçük trojan bulmak değil. Büyük yemleri yakalamak:nono:

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
    Konu Sahibi
Madem Kendine bu kadar güveniyorsun kaspersky'i dene o zaman kendinde bile virüs buluyor.Marifet sürekli küçük trojan bulmak değil. Büyük yemleri yakalamak:nono:
bu programların yazılış amacları farklı bunlar farklı virüs çeşitlerini buluyor örneğin call of duty 4 multiplayer oynarken punkbuster hata verdi nedenide virüs punkbuster in calismasını engelliyor.Her türlü virüs programını denedim olmadı sonunda combofix i calıstırdım bi daha sorun vermedi o programlara kötü demiyorum ama sen bilmeden konusuyorsun bu programlarlar eset gibi programların virüslerini bulamaz cünkü bunlar belli sayıda virüs çesitlerini temizler ve işe yararlar.

serdaryosulu

Üye
bitdefender diye bi virüs programı kurdum tavsiye edermisiniz sizce nasıl arkadaşlar

Dygln

Üye
teşekkürler...

K_R_M

K_R_M

Üye
faydalı bir bilgi sağol

Üst Alt