en güzel günaydın mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Aziz™

Aziz™

Üye
en güzel günaydın mesajları
Sevdiğin kişiye yapabileceğin en güzel jestlerden biri Günaydın Mesajları'dır.. Onu Mutlu Etmek istiyorsan.. bi mesajı ona çok görme

♥ Güne hep senin sesinle.. Uykulara hep senin kokunla başliyim.. Hayatımdan Hiç eksik olma Günaydın sevdiğim…
♥ Kapkaranlık bi gecenin ardından aydınlık bir güne daha başladık.. Günaydın sevgilim.. Kalk hadi Yine sabah oldu
♥ Bugün sesinle uyandım.. Kalk aşkım diyordun.. Ama tatlı bir rüyaymış.. Düşündümde.. Dünyanın en güzel insanı bu tatlı mesajımla güne başlasın GÜNAYDIN SEVGİLİM
♥ Yere Düşen Yağmur Damlaları Kalbine Inecek Güneşi Engellemesin Güneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın Güneş Güzellikler Getirsin Günaydın
♥ Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın….
♥ Günaydın… hoş sabahlar, o kadar güzel uyuyorsun ki hayatım, sanki bulutlar üzerinde, uyan sevgilim sabah oldu. kalk ta biricik sevgiline kahvaltı hazırla. seni uyandırmak istemem, elinden yemek çok güzel
♥ Hayat sunulan zaman yaşamaktır… Her insan yaşamak ister ama engel olan yine hayattır… Çok mutlu yaşayan yoktur ama yaşamak en büyük mutluluktur… HEP MUTLU OL… En güzel rüyandan en mutlu sabahına uyan… GÜNAYDIN aşkım.
♥ Dünyanın en yakışıklı erkeğine günaydın bebeğim hadi kalk sabah oldu ama ben bu kadar uykucuyu sevmem ona göre bitanem
♥ Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın….
♥ Günaydın,günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta… Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır… Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!
♥ Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın
♥ Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın
♥ Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim
♥ Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar / yüreğimde Günaydınım…
♥ Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın
♥ Günaydın iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen birtanem karşımda otur,
♥ Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın
♥ Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın….
♥ Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın….
♥ Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın…
♥ Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm… her şeyim günaydın günaydın…. CANÖZÜM
♥ Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

• Beğen
Tepkiler: onurca06, -YARINIYOK-, By_GaBLiN ve 15 diğerleri

Onur Saka

Onur Saka

Üye
cok Güzeller Sagol Azizcim :)

Nerden Alıntı Yaptın Bunları?

Aziz™

Aziz™

Üye
hazır mesajlar yazınca ilklerde çıkan bir siteydi yanılmıyorsam..

supergigi

Üye
süper ellerine sağlık. bende böyle bişi arıyordum... Çoğu daha önce görmediğim...Diğer sitelerden çok farklı olmuş!

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim..

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Teşekkürler... Güzel msjlar :oke:

Aziz™

Aziz™

Üye
rica ederim..:)