En Güzel Aşk Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macpirik

Üye
    Konu Sahibi
En Güzel Aşk Sözleri
Rüyaların en güzelini görürken tanrının sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki en masum anında bile sana kimse sana zarar veremesin

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüreğimden ne zaman?

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi.

Görmesem de sonunu biliyorum sonsuza kadar bitmeyecek. siirler.biz/siirler/ask-sozleri

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olurda şu kalbim bir tek aşık olamaz..

Sen kocaman çöllerde bir kalabalık gibisin,Kocaman denizlerde ender bir balık gibisin.

Bir ısıtır,bir üşütür,bir ağlatır,bir güldürür;Sen hem bir hastalık hem de sağlık gibisin….siirler.biz

Bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmayan ölüm olduğunu göstereyim

Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarımın sözlük anlamlarını değiştirmek mümkün olsaydı ben senin isminle değiştirmek isterdim

Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,çok uzaklarda olsanda, zamana yollara inat …………… ”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...