En Güncel Mms Tv Adresleri [Denendi]

Sponsorlu Bağlantılar

barmen123

Üye
mms linkini yazıyorum açtığımda bu hata karşıma çıkıyor web: sayfa bulunamadı web adresini kontrol edin diyor real playerda açılmıyor biraz yardım ederseniz sevinirim Teşekkürler

lozan123

lozan123

Üye
    Konu Sahibi
mms linkini yazıyorum açtığımda bu hata karşıma çıkıyor web: sayfa bulunamadı web adresini kontrol edin diyor real playerda açılmıyor biraz yardım ederseniz sevinirim Teşekkürler

Hattının MMS Servisini Açtırman Gerekiyor Sanırım
Bende Pek Bilgi Sahibi Degilim :allalla:

solidworks

Üye
merhaba arkadaşlar
öncelikle 1. sorum şu kanal ip adresleri nasıl bulunur yani ben kendim kanal ip adresini bulmam için ne yapmalıyım
2.sorum şu TRT1 : mms://95.0.159.138/TV1 bu mms adresi gibi kodlu show-atv-kanld-star-kanal7-foxtv mms adreslerini nereden bulabilirim
acilen cevabınızı bekliyorum kolay gelsin

sensizben

sensizben

Üye
CanlıTv.com için bir yöntem.

adresimiz bu:
mms://yayin.canlitv.com:8080/

son slaş işaretinden sonra kanal isimlerini deneyin. birleşik olarak. Beni bulduğum bazıları:

mms://yayin.canlitv.com:8080/kanald
Showtv mms://wms.45FB.edgecastcdn.net/2045FB//showtv?ashes=
mms://yayin.canlitv.com:8080/foxtv
mms://yayin.canlitv.com:8080/atv
NTV
mms://85.111.3.55/ntv
mms://144.122.56.15/odtutv
NTVSPOR
mms://85.111.3.55/ntvspor

haberturk
mms://yayin.canlitv.com/haberturk

MMS adresinizin çalışıp çalışmadığını görmek için

bu urlnin sonuna kanal ismini yazabilirsiniz. İsterseniz urldeki 800*600 yeri değiştirip player’in boyutunu ayarlayabilirsiniz. Ama illaki her kanal çıkacak diye bir şey yok sadece bir teori. İsterseniz Kullanın İsterseniz kullanmayın.

Not: ALINTIDIR

network48

network48

Üye
arkadaşım atv izlemek istiyorsan atv.com.tr gir oradan hd serverları var kanal çok kalşteli akıyor adresi ip çevir vlc oynat veya media playerinda

geographerr

geographerr

Üye
6630 da oluyor mu bu oluyorsa nasıl yapıyoruz?

yunus5055

yunus5055

Üye
Arkadaşlar benim n70 de çalıştırdım ama sadece bi kaç kanalı ... Ben realoneplayerda hiç birini çalıştıramadim ama coreplayerda çalıştırdım bi kaç tanesini ... Mesela mms ile başlayanları hiç çalıştıramadim , yada sonu rm ile bitenleri ... Ben bu konu hakkında biraz araştırma yaptım ve bi kaç tane url buldum ama onlardada realone player bağlantı zaman aşımına uğruyo açmıyo yani .. Coreplayerda mms leri açmaya çalışınca kapanıyo rm uzantılılari deneyincede donuyo ... Bi yardım edin lütfen ... Realone ile ilgili bi ayarmi gerekli acaba ? Youtübeden video izleyebiliyorum ama bunları niye açmıyo ... Işte elimde ki link leri veriyorum sizde deneyin isterseniz ... samanyolu tv /rtsp://media2.kure.tv:1935/live/stv1 YUMURCAK TV rtsp urlsi: rtsp://media2.kure.tv:1935/live/yumurcak2 samanyoluhabertv rtsp://media2.kure.tv:1935/live/shaber2 NTV : .................rtsp://172.31.45.2/broadcast/ntv.rmbroadcast/ntv.rmATV : .................rtsp://172.31.45.2/broadcast/atv.rmSHOW TV : ................rtsp://172.31.45.2/broadcast/show.rmKANAL D : ................rtsp://172.31.45.2/broadcast/kanald.rmKARADENİZ TV : ............ rtsp://172.31.45.2/broadcast/karadeniz.rmKRAL TV : .................rtsp://172.31.45.2/broadcast/karadeniz.rmKANAL 7 : ------- rtsp://172.31.45.2/broadcast/kanal7.rmSTAR TV : .................. rtsp://172.31.45.2/broadcast/star.rmVe radyolar ( hepsini denemedim soylim ) .... ve açabildiklerim karışık ....MEHTAP TVrtsp://media2.kure.tv:1935/live/mehtapSAMANYOLU TVrtsp://media2.kure.tv:1935/live/stvYUMURCAK TVrtsp://media2.kure.tv:1935/live/yumurcakBURC FMrtsp://media2.kure.tv:1935/rtplive/burcfm.sdpSAMANYOLU RADYO HABERrtsp://media2.kure.tv:1935/rtplive/shaber.sdpDUNYA RADYOrtsp://media1.kure.tv:1935/rtplive/dunya.sdpSAMANYOLU HABERrtsp://media2.kure.tv:1935/live/shaber .... Lütfen bi yardım edin ... :) bu arada paylaşımdan daha kapsamlı oldu bu sanırım :)

----------Eklendi @ 09:27:44 ---------- Yazıldı @ 09:21:15 ----------

Bu arada telden girdiğim ve copy yaptığım için satır atlamalarini ve boşlukları yazmamis ... Zaten anlarsınız hangisini nerde bitiyo ... Ama radyo linklerini bütün bi url gibi saymış ... Onun için üzgünüm ... Artık ilgilenenler linke tıklayıp sayfa urlsi bölümünden ayırt etmek zorunda kalıcak :/

BrainFree

BrainFree

Üye
Teşekkürler..

skol72

skol72

Üye
ntvspor bu mms adresiyle benim telde görüntü var ses yok.5800 v60

Üst Alt