en fazla 600 tl bütcem var ve oyun oynayabilceğim şık bi android istiyorum var mı oneriniz beyler?

Sponsorlu Bağlantılar

murat2100

Üye
    Konu Sahibi
en fazla 600 tl bütcem var ve oyun oynayabilceğim şık bi android istiyorum var mı oneriniz beyler?
en fazla 600 tl bütcem var ve oyun oynayabilceğim şık bi android istiyorum var mı oneriniz beyler? galaxyace demeyin sakın o telefon bildiğin leş hacı. htc samsun sony tercihimdir. şimdiden teşkkur ederim :)

..maHsun..

Üye
motorola atrix

MrTech

MrTech

Üye
Atrix veya Wonder,bulabilirsen-indirimleri takip edersen SII

u_cosar

u_cosar

Üye
eğer 2.el istersen galaxy s2 tavsiye ederim

Polymath

Polymath

Üye
Samsung ace 2. 650 tl filan. Daha ucuza bulabilirsin. Herşeyiyle dediğin bütçeye amiral

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
hocam şimdi şöyle bir durum var. 600 tl ye alınacak android telefondan bir şey beklenilmesi biraz sıkıntı. Neo v telefonuna sahibim fiyatı 600-650 tl arası ve oyunlarda pek performanslı değil. son çıkan oyunlar modern combat 4 gibi mesala. bir kaç ay kulandıktan sonra menüde bile kasıntılar meydana geliyor. o yüzden alabileceğin en iyi telefon android değil windows phone lara yönelmen gerekir diye düşünüyorum.
Ama illa yok android istiyorsan sıfır alıcaksan wonder, sola v.s. tercihin olmalı. Eğer 2. el alabilirim diyorsan temiz bir s2 olabilir.

Jackks

Jackks

Üye
S2 bulmaya çalış işini görecektir

fingerback5

fingerback5

Üye
0 iPhone 3gs bulabilirsin.Oyunları çok iyi açıyor.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
İkinci el s2 :)