En çok hangi ülkenin arabaları kullanılıyor hangi ülkenin arabası seviliyor?

Sponsorlu Bağlantılar

sizce hangisi

• Kullanılan toplam oy
    200

tsuberk

Üye
ya ben profesyonel olarak bakmadım işe, o kadar incelemedim kim kime satılmıştır diye genelleme yaptım sadece

yok opel almanya seat almanya yazmışsın da onlar almanya nın degil yanlıs bilinmesin diye söylüyorum

5700xpress

Üye
japonya da olmalıydı bence(toyota mitsubishi).ama tofaştan çok araba yok.

tsuberk

Üye
dünyanın en konforlu hızlı ve kaliteli arabasını yapanlar almanlardır mercedes kalite ve komfor bmw performans ı temsil eder nevarki 4 halkalı arabalarda her ikiside var özellikle bmw nin ancak landrover fabrikasını satın aldıktan sonra geliştirebildiği bmw x5 e q 7 yle çok sert cevap veren audi şuan benim gözümde 1 numara.

japonlara gelince onlar dünyanın en sessiz ve en tasarruflu üretmekte ustalar bunun yaında performans ta var tabi 93 yılında kullanılmaya baslayan vtec motor la küçük cc den büyük güçler üretmeye başlamışlardır. bu konuda da japon otomotivlerin honda 2008 de toyota ile de arasındaki farkı arttırarak başarı sağlamıştır . kendi sınıfında en üstün gösteren otomobiller yapmayı başarmışlardır. örneğin 2008 civic vtec sınıf arkadası 2008 316 115 hp 145 nm tork tayken japon güzeli 125 hp 153 nm torka çıkmıştır . civic typer 2.0 cc de noneturbo 201 beygir gücündedir oysa audi vw gibi markalar ancak turbo teknolojisiyle bu rakamı yakalayabilmişlerdir...

saygılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Japon arabalarını çok severim.

dogan_123

Üye
ben böle saçma anket görmedim 5 ülke koymuşlar ve hangisi daha çok kullanılıyor kardeşim dünyada en çok satan otomobil firması toyota dır 2. sırada BMW gelir ve mercedes volswagen,audi,peugeot,fiat diye devam eder madem arabana anlamıyorsunuz niye otomobil anketi yaporsunuz?

futbol123

futbol123

Üye
almanya tabiki

The Lich King

The Lich King

Üye
Almanya derim..

ckral

Üye
amerikan arabaları her zaman ithal arabaları geçer

'Davut

'Davut

Üye
amerikan arabaları her zaman ithal arabaları geçer

Hızlı ve Öfkeli 4 deki Söz...:ehe

--------------- Ekleme ---------------

Ben Japonların arabaları severim ... Subaru olsun Mitsubishi olsun...:D Bunlar Japondu galiba...:ehe

ufktt

Üye
En çok hangi ülkenin arabaları kullanılıyor hangi ülkenin arabası seviliyor?

işte anketim bu soruya birlikte cevap bulalım

1)İtalya => Alfa Romeo,FİAT
2)Güney kore=>Hyundai
3)ALMANYA=>BMW,MERCEDES,OPEL,VOLKSWAGEN,PORSCHE,SEAT,AUDİ,SKODA
4)FRANSA=>PEUGEOT,CİTROEN,RENAULT
5)İSVEÇ=>VOLVO
6)Japon
=>Toyoya,Honda,Mitsubishi

seat alman değil ispanyol :oke:

muharrem24

Üye
:good:zaten bmw audi porsche hepsine tek:oke: geçer:good:

maxirabit

maxirabit

Üye
sağlamlık ve uygunluk bakımından japonya gelir(çin işi arabaları saymıyorum bile),sonra almanya,almanyada klassman ve sağlamlık olarak çok oynak oluyor,daha sonra italya.
Ama italyan arabaları hem sağlam hemde fiyatı uçuktur,boşuna ferrari memleketi değil.

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
ben alman arabasından yanayım ama 2006 en zengin otomobil şirketi toyotaydi şimdi bilmiyorum ama:)

__xXx__

__xXx__

Üye
vallaha ben de alaman arabalarından yanayım bizim peder mb taraftarı ben de öyleyim çok ta iyi araba

ozzytaste

ozzytaste

Üye
MERCEDES-ALMANYA

[/URL] Uploaded with [/IMG]

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Hepsi birer olusum aslında.Almanlar ve İtalyanların çok sevildigi ortada.
Almanlarda wolksvagen grup ve italyanlardada fiat grup var zaten tüm markalar bu iki firmanın temelde ve dünyanın en büyük otomotiv firması fiat grup oldugu söyleniyor.Bünyesinde Ferrari,Maserati,Alfa Romeo,Lancia gibi devleri bulunduruyor ve GM,Chrysler gibi markaların çogu hissesini elinde bulunduruyor.Ayrıca İveco,Abarth,New Holland gibi farklı markalarla da piyasada yer buluyor.Ben İtalyanlar diyorum.Hız,kalite ve tasarım.

__xXx__

__xXx__

Üye
Hepsi birer olusum aslında.Almanlar ve İtalyanların çok sevildigi ortada.
Almanlarda wolksvagen grup ve italyanlardada fiat grup var zaten tüm markalar bu iki firmanın temelde ve dünyanın en büyük otomotiv firması fiat grup oldugu söyleniyor.Bünyesinde Ferrari,Maserati,Alfa Romeo,Lancia gibi devleri bulunduruyor ve GM,Chrysler gibi markaların çogu hissesini elinde bulunduruyor.Ayrıca İveco,Abarth,New Holland gibi farklı markalarla da piyasada yer buluyor.Ben İtalyanlar diyorum.Hız,kalite ve tasarım.
hocam ne yaptın chrysler daimlerin tescilli markası ve tamamı daimlerindir

Masha

Masha

Üye
Almanya'nın gayet geniş bir kitlesi varmış otomobil kısmında ama Hyundai kullandığımız için Güney Kore diyicem :)

SHS

SHS

Üye
açık ara alamanya

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye

hocam ne yaptın chrysler daimlerin tescilli markası ve tamamı daimlerindir

Ben yapmadım hocam adamlar yapmıs :D
Banı yemissin ama yine de zan altında kalmıyayım ben.

Üst Alt