Telefon Tavsiyesi En çok beğendiğiniz Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
    Konu Sahibi
En çok beğendiğiniz Telefon
Her türlü işletim sistemine sahip, en beğendiğiniz ve özellik/fiyat oranı yüksek olan telefonu nedeniyle ve özellikleriyle beraber söyleyin. Bir de anket yapmayı düşünüyorum bu konudan sonra.

byAndroid

byAndroid

Üye
Aslında şuan tam bana göre dediğim bi cihaz yok. Hepsinin bir tarafi eksik. Fiyat sınırlaması yoksa S7 derim. F/p bişey ariyorsak xiaomi Mi4s derim. Bilmiyorum şuan aklıma bu cihazlar geldi

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH

ofds1905

Üye
Benim en beğendiğim telefon şu an s7 ve s7 edge.Yeni asus zenfone 3 serisi de güzel olacağa benziyor f/p olarak.

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
    Konu Sahibi
Benim en beğendiğim telefon şu an s7 ve s7 edge.Yeni asus zenfone 3 serisi de güzel olacağa benziyor f/p olarak.
Asus da Star Wars'a döndü resmen. Ama telefonlarını ben de çok beğeniyorum. Özellikle saçma pahalı olmaması ile çok önde gittiğini düşünüyorum.

Bülent872

Bülent872

Üye
V10

hikmet366

hikmet366

Üye
yazılım önem verdiğim için general mobile plus 5

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
En üst fiyatta s7
Orta seviyede gm5 plus
Dusukte asus zenfone go

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
808 1020

Rancho

Rancho

Üye
Kendim kullandığım için S7

0MG90

0MG90

Üye
Z5 Premium
Z2
Z1 Compact
One M8
Desire EYE
One X

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos

lumiacı

Üye
950 xl

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Güncel olmak gerekirse..
HTC M9

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Project ARA
çıksa da alsak :ehe

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos ve VIP_TECH

Emre

Üye
OnePlus One ve Meizu Pro 5 (ubuntu editon)

axe_shey

Üye
Lenovo vibe p1 kullanıyorum bugüne dek ilk defa telefon kullanıyorum dedim bu cihazda bugün 3000 tl civarlarında iPhone 6s kullanan kişi cebinde şarj cihazıyla gezerken benim sarjim 3ncu günü rahat görüyor 5000 m.amper batarya var parmak izi okuyucusu bi iphone kadar stabil çalışıyor ve kayda değer bi sürü özellik en önemli kısmı ise bu özelliklere rağmen sadece 1300 tl fiyat aralığında olması..

Lenovo P1a42 ile uygulamasından gönderildi.

ofds1905

Üye
Lenovo vibe p1 kullanıyorum bugüne dek ilk defa telefon kullanıyorum dedim bu cihazda bugün 3000 tl civarlarında iPhone 6s kullanan kişi cebinde şarj cihazıyla gezerken benim sarjim 3ncu günü rahat görüyor 5000 m.amper batarya var parmak izi okuyucusu bi iphone kadar stabil çalışıyor ve kayda değer bi sürü özellik en önemli kısmı ise bu özelliklere rağmen sadece 1300 tl fiyat aralığında olması..

Lenovo vibe p1'i çok övüyor herkes zaten.Kardeşim performans,amera,ekran ve müzik kalitesi nasıl?

• Beğen
Tepkiler: axe_shey

axe_shey

Üye
Kardesim ilk aldigimda cihazı ekran ışığını yetersiz sanmistim ışık az gibi geldi ama ayarlarda süper parlak mod var ona alınca duzeliyo tasarruf için farklı modlar koymuşlar müzik kalitesine gelince üzerine yoktur diyebilirim :) bu cihazı alan kolay kolay değiştirmez garanti veririm..

ofds1905

Üye
Kardesim ilk aldigimda cihazı ekran ışığını yetersiz sanmistim ışık az gibi geldi ama ayarlarda süper parlak mod var ona alınca duzeliyo tasarruf için farklı modlar koymuşlar müzik kalitesine gelince üzerine yoktur diyebilirim :) bu cihazı alan kolay kolay değiştirmez garanti veririm..

Ben de 1-2 ay içinde telefon değiştiricem Allah izin verirse,elimde şu an xperia z1 var ekran,kamera ve ses kalitesinden memnun değilim.Vibe p1 düşünebilirim.Kamera nasıl?

Üst Alt