Emulatör JAR Uzantılı Java Oyunlarını PC de Çalıştırın

Konu, 'Cep İçin PC Programları' kısmında Nazy tarafından paylaşıldı. Okunma: 44099 | Cevaplanma: 80

1. Emulatör JAR Uzantılı Java Oyunlarını PC de Çalıştırın

Eğer Oyunları Önce Deniyeyim Güzelse Telefona Atarım diyenlerdenseniz...
    Bu Program İle Tüm Java Oyunlarını PC de Çalıştıra bilirsiniz.
    Programın İçinde SonyEricsson, Nokia ve Motorola Modelleri var.
    Yükleme Gerektirmeden Çalıştırabilirsiniz.
    Sadece RAR dosyasını Bir Klasöre açın
    Jar Dosyaınıda üzerine sürükleyin ve Güle güle kullanın...

< Resmi açmak için tıklayın >

Buradan İndire Bilirsiniz
    Eki Görüntüle SJ Boy MaxiCep.rar

Yazan: Nazy
  2. Paylaşım Için Saolasın Nazy :good:

:maxicep:

3. saol kardeş

4. teşekkür ederim böyle bir program arıyordum.

5. ilaç gibi geldi ne zamandır arıyodum teşekkürler

6. sağol

7. yada birlikte aç diyip bir jar dosyaı gösterin o zaman üstüne bırakmanıza gerek kalmaz

8. Teşekkürler dostum :)

9. teşşekürlerrr

10. Bence konu sabitlenmeli çok güzel ayarlamışsın portable olduğu için :):):)

11. Teşekkür ederim çok işime yaradı :)

12. tesekkür.

13. cok saol kardes

14. tesekkurler

15. saol arkadaşım

16. sağol ya

17. teşekkürler...

18. saol kardes

19. bu konu güzel konu

20. Teşekkürler çok iyi bir çalışma olmuş...

Emulatör JAR Uzantılı Java Oyunlarını PC de Çalıştırın konusuna benzer içerikler

1. Oyunları kurmadan önce Pc nizde deneyin...Jar emulatör ( 8 Şubat 2008 | Sony Ericsson Uygulama / Tema / Oyun )

bu program sayesinde önce oyunları pc de oynuyorsunuz beyenirseniz cepte,pc ye kurduktan sonra programı acmayın jar dosyasının üzerine tıklayın Bu değerli paylaşım tarafımca site üzerine yüklenmiş eklenti haline getirilmiştir. Program...
  2. java(jar) emulator ile oyunları pc de oynaa (özcan65) ( 3 Şubat 2009 | Symbian Destek )

:oke:bu emulatorle java oyunları pc de oynayın iyi oyunlar (özcan65) farkıyla:oke: http://rapidshare.com/files/193377636/oezcan_65Java_emulator.rar.html
  3. vNES to JAR (vNES Oyunlarını java uyumlu telefonda çalıştırın, oynayın) ( 20 Mart 2009 | S60 Oyun Emulatörleri )

Öncelikle Arkadaşlar doşyanınn içinde açıklama var ancak ingilizce olduğundan anlamayanlar olabilir bunun için açıklıyorum!!!! Öncelikle dosya 3 kere ziplenmiş hepsini açtığınızda içinde vNESJ2ME dosyasına geldiğinizde onu da çıkart deyin ve en...
  4. En İyi Java Oyunları (Jar. Uzantılı) ( 12 Eylül 2009 | Sizlerden Gelen Yararlı Kaynaklar )

Parti 1.rar Parti 2.rar Parti 3.rar Parti 4.rar Parti 5.rar
  5. Java destekli yüzlerce oyun jar uzantılı oyunlar seç beğen indir ( 27 Nisan 2010 | Java Oyunlar )

------------------------AZADE27----------------- Juegos java gratis 240x320 -5 ------------------------AZADE27----------------- ÖNEMLİ oyunlar (.zip) uzantılı olarak iniyor yalnız indirdikten sonra dosya uzantısını (.jar) olarak...
Yüklüyor...
31 Ağustos 2015 Pazartesi - 13:48:34