Elmas Çukuru...

Konu, 'Konu Dışı' kısmında ..::Riddick::.. tarafından paylaşıldı. Okunma: 8120 | Cevaplanma: 34

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. warya bunu kesin görmem lazım :rolleyes:
  2. kafayı yedim terelelli oldum
  3. Mükemmel ötesi
  4. çok iyi resimler teşekürler
  5. Adresi bulan olursa paylaşsın görelim ;;)
  6. abooow ne kadar büyük çukur öle yaw :blink:
  7. İşçiler paraşütle iniyordur dibe heralde.
  8. <div class='quotetop'>(sersanem &#064; Oct 28 2005, 11&#58;28 AM) [post=200878]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> yaw arkadaşlar ben google earth ile bakayım diye araştırdım ama tam olarak bulamadım koordinatlarını falan bilen varmı varsa versinler [/b][/quote]

Kilitlenen diğer başlıkta da yazdığım gibi Sibirya&#39;nın doğusunda bir yerleşke...
  9. dunyanın en buyuk tualetı))))abı harbıden manyax bısey ya nedır bu bole?????butun sehırden buyuk&#33;&#33;
  10. http://maps.google.com/maps?q=Russia&ll=62...33854&t=k&hl=en

Arkadaşlar tahminimce burada elmas çukuru... Ancak sınırlı imkanlarla bu kadar bulabildim... Google Earth kullanan birisi daha derin detaylarda arama yapabilir...
  11. <div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Jan 18 2006, 06&#58;30 PM) [post=255687]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    <div class='quotetop'>(sersanem &#064; Oct 28 2005, 11&#58;28 AM) [post=200878]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> yaw arkadaşlar ben google earth ile bakayım diye araştırdım ama tam olarak bulamadım koordinatlarını falan bilen varmı varsa versinler [/b][/quote]

Kilitlenen diğer başlıkta da yazdığım gibi Sibirya&#39;nın doğusunda bir yerleşke...
    [/b][/quote]

<div class='quotetop'>(mobiloyun &#064; Jan 19 2006, 10&#58;22 AM) [post=256374]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
    http://maps.google.com/maps?q=Russia&ll=62...33854&t=k&hl=en

Arkadaşlar tahminimce burada elmas çukuru... Ancak sınırlı imkanlarla bu kadar bulabildim... Google Earth kullanan birisi daha derin detaylarda arama yapabilir...
    [/b][/quote]

Senin dediğin rusyadaki elmas madeni... Bu konuda bahsedilen maden afrikada... Google Earth ten buldum.. Kimberley kentinde...

< Resmi açmak için tıklayın >
  12. msw verdiğin uydu görüntüsü ile fotoğraflar uyuşmuyor... Oysa benim verdiğim koordinatlardaki yüzey şekilleri fotoğraflara birebir uyuyor...

Yineliyorum; Sibirya&#39;nın doğusunda bir yerleşke...

Yerleşkenin adı Mirny. Benden kaçmaz...

http://maps.google.com/maps?q=Russia&ll=62...33854&t=k&hl=en
  13. ewt maden Afrikadaki değil Rusyadaki maden ... Zaten resimde karlardan anlaşılıyor ... Madeni google earth te tekrar buldum .. Mirny elmas madeni...

Google earth ü olanlar aşağıdaki linkten dosyayı indirip direk açarlarsa google eart otomatik oraya götürecektir...

<span style="color:red">Download</span>
  14. dehset bence ya dunyayı oyuyolar dengeler bundan deısıo paraıcın denge bozuluyo ortalık karısıo
  15. çukr gözü doymazlığı gösteriyorrr
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.