Elimi masaya vurdum..

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Elimi masaya vurdum..
Sinirlendim ve 2 defa ardarda masaya vurdum elimi. 3 saatten fazla olcak ama hareket ettirirken agriyor. hareket ettirebiliyorum. Ve agrisi o kadar kotu ki kapiyi bile acamadim sizce bu cikik midir catlak midir.? Hareket ettirmeyince agri veya aci yok. İyilesir mi bilmiyorum. Sizin basiniza daha once boyle bir sey geldi mi ve ne yaptiniz, ne yapmami onerirsiniz.?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
doktor

• Beğen
Tepkiler: FK5896
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
çok kolay oldu hiç zorlanmadım

• Beğen
ismail

ismail

Üye
bileğinde ise sorun burkulmuş bağlara fazla yüklenilmiş olabilir. doktora gidersen film çekerler en azından kırık çıkık merak derdin olmaz. zaten kırık çıkık yoksada ağrı kesici ve iyileştirici merhem sargı bezi verirler. alırsın acısı diner en azından

• Beğen
SHS

SHS

Üye
  • Beğen

furkankaya559758

Üye
Bende olunca 1-2 güne geçiyor ama doktora gitmende fayda var.

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
doktora gittim arkadaşlar, yaşadıklarınız ve bildiklerinizle yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler. elim ezilmiş bir şey yok dedi doktor krem verdi birde bandaj aldım onunla da sardım şuan iyi. gittikçe acısı ve ağrısı azalıyor.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
zombaka

zombaka

Üye
Tabi doktora git ama büyük ihtimal incitmişindir banada araba çarptı ayağım acıyodu 3güne geçti sadece zedelenmisti

• Beğen
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bende demir kapıya vurarak ağrıtmıştım aradan kac ay geçmişti ama agriyan tarafı büktüğümde yada baskı uyguladigimda tam gecmedigini anlayabiliyodum yaklaşık 4 5 ayda biseyi kalmadı :D

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Bende demir kapıya vurarak ağrıtmıştım aradan kac ay geçmişti ama agriyan tarafı büktüğümde yada baskı uyguladigimda tam gecmedigini anlayabiliyodum yaklaşık 4 5 ayda biseyi kalmadı :D
4 5 ay mi :( 1 ay sonra spora baslamayi dusunuyorum umarim sorun olmaz..

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Kapının parçaları dustu o derece oldu ondan seninki cabuk geçer belki ben bide yumruk seklinde attim

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Elini vurunca yada küfür edince düzelir zaten bende de ayni durum :D

Mert

Mert

Üye
damar damar üstüne binmiştir hep ondan yani

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

sayt

Üye
Bi ortopediste git fizik tedaviydi felandı falandı derken bi bakmışsın aaa anestezi yemişin kolunu kesmişler :D

sıcak suyla yıka geçer

• Beğen