Elektrik prizine bağlı iken cep telefonu kullanmayın!

Sponsorlu Bağlantılar

turkordu

turkordu

Üye
    Konu Sahibi
Elektrik prizine bağlı iken cep telefonu kullanmayın!
LÜTFEN ASLA ELEKTRiK PRiZiNE BAGLI BiR CEP TELEFONUNU KULLANMAYIN!

Cep telefonunuz şarj olsun diye elektrik prizindeyken bir çağrı alırsanız, önce fişini çekin, sonra konuşun. Elektrik pirizinde takılıyken, hem şarj olsun hem de konuşayım derseniz, sonuç aşağıda görülen resimdeki gibi oluyor. Lütfen bu bilgiyi cep telefonu kullanan herkese gönderin. Bu mailden bir bilgi sahibi olduğunuz ümidiyle........

BUNU UNUTMAYIN VE HAYATINIZDA UYGULAYIN. ÇÜNKÜ BİR ÇOK KİMSE HALA DAHA CEP TELEFONU PRİZE TAKILIYKEN HEM TELEFONU ŞARJ EDİP, HEM DE KONUŞMAYA DEVAM EDİYOR. BU RESİMLERİ GÖRDÜKTEN SONRA DAHA DİKKATLİ OLACAĞINIZI UMUYORUM............

Bir telefona sarj ettiğiniz sürece dokunmayin!
Çaldiginda kabloyu cikarmadan cevap vermeyin!
Fotoğraflara bakın ve bu yazıyı dikkatlice okuyun umarım bunu siz yapmiyorsunuzdur!

Bir kaç gün önce birisi evde telefonunu sarj ediyordu.Bu sırada bir arama geldi ve o da yanitladi. Telefon hala prize bağlıydı; birkaç saniye sonra elektrik telefonun içine girdi ve genç adam kötü bir biçimde yere fırlatıldı.Ailesi odaya geldiginde, onu bilinçsiz, nabzi çok düşük ve parmakları yanmış olarak buldular.Hemen acile götürüldü fakat yolda hayatını kaybetti.Cep telefonları çok kullanışlı bir icat olabilir ama ölüme sebep olabileceğini unutmamak gerekir.

LÜTFEN ASLA ELEKTRiK! PRiZiNE BAGLI BİR CEP TELEFONUNU KULLANMAYIN!

• Beğen
Tepkiler: ayse sena, cesur.22, 06_pasaa ve 21 diğerleri

arslansem

arslansem

Üye
:( sık sık yaptığım bişey.Teşekkürler bilgi için

Bora

Bora

Üye
Benim telefonumun kullanım kılavuzunda şarzda iken konuşulabilir yazıyor. :D

oguziverson

oguziverson

Üye
dikkat edicem görüntüler korkunç gerçekten

Mic Jack

Mic Jack

Üye
Bende sık sık yaparım bunu , Bu zamana kadar hiç bi sakıncasını görmedim...

Günümüz teknolojisine bakarsak bu eskiden kalma bişe olmalı ,,,

Odysseus

Odysseus

Üye
Konu uygun foruma taşınmıştır

asedme

asedme

Üye
korktum lan :D

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
ya ben 2 hafta önce wi-fi ile sky firedan dizi izlemiştim 2 saat nsl ısında batarya anlatamam bide şarj taktım öle izledim
iyi allah korudu valla
batarya zaten bozuldu:ehe Orjinal degildi ama 2.5 gün gidiyodu. Wi-fi şarjı su gibi içiyor tabiri caizse
bilgilendirme için teşekkürler saol

asedme

asedme

Üye
aman kardeşim dikkat et zevk için canımızı kaybetmeyekde

tatar_2631

tatar_2631

Üye
aynen birader saol

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Yıllardır hep böyle konuşuyoz bişey olmadı bu telefon kesin çin malıdır

ibribr

Üye
kesişşşşş resimleri inceleyin

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Batarya akmış resmen, bence batarya dandik bişeydi ondan sonra bu böyle bir anda olmuş bi işe benzemiyo, tahminen batarya daha önce şişmiştir, şarjdaykende ısındı ve patladı.Bence

Salihyet

Salihyet

Üye
Sanırım lityum piller için geçerli değil bu durum..

bararaga

Üye
şaştım kaldım ben hep oyun oynarım şarjdayken iyiki bişey olmamış.

moskovalı

moskovalı

Üye
bence o arkadaşın şanssızlığı bişey olacağını düşünmüyorum..orjinal kullanmak gerek parçaları..

ALPARS™

ALPARS™

Üye
telefon şarjda iken oyun oynuyom bişeyde olmuyor.:)

TopFury

TopFury

Üye
Bu tip sorunlar eski modellerde yaşanmaktaydı.Modele baksanıza zaten.Günümüz teknolojisi mobil cihazlarında böyle tehlikeler bulunmuyor...Tabi yine de şansınızı zorlamayın :)

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
cok saol ya bende hep bole yaprım ama yapmamaya calıscam cok saol

Üst Alt