elefondaki itunesten indirilen program nereye yükleniyor?

Konu, 'iPhone - iOS Genel & Destek' kısmında catdog28 tarafından paylaşıldı. Okunma: 9294 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. elefondaki itunesten indirilen program nereye yükleniyor?

selam
    bende iphone4S var. telefondaki itunes uygulamasından telefona dergi indirdim (book) 135mb boyutundaydı. yüklemeyi 3g ile başlatmıştım ancak programın inmesi için wifi üzerinden bağlantı gerekiyormuş. daha sonra wifi ile bağlanıp telefona dergiyi indirdim tam 135mb idi. ancak indirdikten sonra telefonun nereye attığını bulamadım. acaba nereye yüklenmiştir. yüklendiyse nasıl silebilirim?

Yazan: catdog28
  2. menüye yüklenir kardeşim direk. home tuşuna basarakta menüye ulaşabilirsin :)

3. dergiyide ipodun içine gir orda porcastle var oraya tıkla ordadır kardeş.

4. porcastele diye bir şey yok biraz daha açıklayıcı olabilirmisin dergiyide ne demek

5. Dergi indirdiysen, Gazete Bayisi'nde olmalı. Oraya bir bak.

6. Dergi otomatik, gazete Bayisine gider. Eğer gitmemişse "Appstore - Güncellemeler - Satın alınanlar - iPhone'da Olmayan" bu yola bir göz atın.

elefondaki itunesten indirilen program nereye yükleniyor? konusuna benzer içerikler

1. battery exenter nereye yükleniyor ( 26 Eylül 2010 | Symbian Destek )

bu programı kuruyorum telefonda hiçbiryerde bulamıyorum n73:allalla:
  2. Oviden indirilen uygulama dosyalari nerede saklaniyor? ( 6 Mart 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaslar bu oviden ucretli veya ucretsiz aldigimiz dosyalar nerede saklaniyor acaba? program satin aliyoruz ama nasil paylasicaz? cozum bilen varmi?
  3. İtunesten Program yükleme hatası ( 27 Kasım 2011 | iPhone - iOS Genel & Destek )

arkadaşlar iphoneye program yüklemek için itunesten programı indiryorum sonra işaretliyorum app diyorum uygula diyorum üst tarafta uygulanıyor falan diyor snyc falan diyor sonra aniden işaretlediğim şey tekrar işaretsz oluyor.her defasnda...
  4. 25PP ile indirilen uygulamalar telefonda nerede ? ( 7 Ocak 2013 | iPhone - iOS Genel & Destek )

Merhaba arkadaşlar. 6.0.1 JB siz telefonuma 25PP ile Guitar Hero kurdum. Şarkı paketlerini yüklemek için iSpirit den "var" dosyasını aradım ama bulamadım. Bilginiz var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
  5. Lumia 520 İexplerer İndirilen Dosyalar Nerede ( 10 Temmuz 2013 | Windows Phone Genel )

Lumia 520 İexplerer İndirilen Dosyalar Nerede Az Önce Xap Dosyası İndirdim Ve Silmek İstiyorum Bulamadım Yardımcı Olurmusunuz
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 2:01:49