eksiye inmeyi kapatmak

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında 'Patron tarafından paylaşıldı. Okunma: 49032 | Cevaplanma: 19

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. -6 ya kadar iniyor bu yav tl yuklerken sorun oluyor :D bunu nasıl kapatabılırım

2. Unuttum valla

3. Vodafone Self servise giriş yap ordan hat işlemleri - servis tercihlerine gel en altta yazıyor açık olarak kapalıya çevir tamamdır.
  4. AVANSIPTAL yaz 7505
    mustafaxxx ve Uh_zun bunu beğendi.
  5. Kapatmak lazım bende -6 dayım.
  6. herkes kapatmıs benim neyim eksik bende kapatcam
  7. Vodafone eksi bakiye paket almada kullanılabilse örneğin -3 TL niz var diyelim 8 TL yüklediniz bakiyeniz 5 TL oldu diyelim 9 TL ye sms paketi falan alamıyorsunuz halbuki Turkcell'de böyle bir durumda paket aldığınızda paket ücretini eksi bakiye ile de alabiliyorsunuz. Bu yönden Vodafone'nin avans bakiyesi çokta kullanışlı olmuyor.
  8. :tşk: hallettim
  9. Sevindim dostum mission completed :D
    hanzooo3 bunu beğendi.
  10. bilgiler için teşekkürler
  11. bilgiler için saolun :):tşk:
  12. Ben internet paketi alabiliyom nasıl oluyo o -6 tl var 10 tl yüklüyom 4 tl ye çıkıyo sonra int paketi yenilenince tekrar -4 e iniyo
  13. ilk çıktığı zaman - den sadece konuşabiliyordun ama şuan paket alımıda yapılıyor sms paketi internet paketi filan.. -yi dahil ederek bakiyeyi tamamla alırsın.. :)
  14. benim avans açıktı kapatmıştım pek hoşuma gitmiyordu
  15. Ya da pratik olarak: *7505# tuşla :ehe
  16. tsk göIge
  17. Ne demek rica ederim :)
  18. biraz geç olsada kapatma kararını aldım çok saçma ya sokup duruyo :D teşekkür ler
  19. iş degil bu eksi işi ben ilk cıktıgı anda kapatmıstım.
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. vodafone eksi bakiye kapatma

,
  2. vodafone eksi kapatma

,
  3. vodafone eksiye kapatma

,
  4. vodafone eksileri kapatma,
  5. vodafone eksilere kapatma,