Haber Ekranımı Paylaş Uygulaması Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
    Konu Sahibi
Ekranımı Paylaş Uygulaması Yayınlandı

*ekran görüntüsü bulutsuzgece tarafından eklenmiştir.

Uygulamayı bilgisayarımıza kuruyoruz. Telefonu bilgisayara bağladığımız zaman soruyor ekran yansıtılsın mı diye :)

Yönetici tarafından düzenlendi:

dakamon

dakamon

Üye
Valla ben bağladım telefonu usb ile bilgisayara ayrıca ekranı yansıta girdim ama arıyor yazısından başka bir şey yok ekranı yansıtamadık bir türlü.

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben bağladım telefonu usb ile bilgisayara ayrıca ekranı yansıta girdim ama arıyor yazısından başka bir şey yok ekranı yansıtamadık bir türlü.
Aygır yoneticisinden telefonunu kaldır bi. Sonra tekrar dene öyle olur sanırım

dakamon

dakamon

Üye
Hayır. Kaldırıp tekrar tanıttıktan sonra mı reset atayım yoksa kaldırıp reset atıp öyle mi tanıtayım telefonu

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
    Konu Sahibi
ikincisi dostum

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap

Burdakileri telefon bağlıyken sil . Çıkarıp yeniden bağla telefonu . Aygıt yazılımını yükleyecek otomatik olarak . Sonra ekranımı yansıt'tan ekran yansıtılsın mı sorusuna evet de sorun düzelecektir . Evrensel seri yol cihazları olarak değil de bazı bilgisayarlarda universal serıal bus olarak görünüyor bu arada .

dakamon

dakamon

Üye

Burdakileri telefon bağlıyken sil . Çıkarıp yeniden bağla telefonu . Aygıt yazılımını yükleyecek otomatik olarak . Sonra ekranımı yansıt'tan ekran yansıtılsın mı sorusuna evet de sorun düzelecektir . Evrensel seri yol cihazları olarak değil de bazı bilgisayarlarda universal serıal bus olarak görünüyor bu arada .
Dostum senin pc win 8 li benimki win 7 li sanırım sıkıntı buradan çıkıyor. Mesela bende evrensel seri veriyolu denetleyicileri diye bir şey var evrensel seri yolu cihazları diye bir seçenek yok malesef. Sadece taşınabilir aygıtlar var ondan da kaldırıp tekrar takıp yüklemesini bekledim yükledi sonra bilgisayarı kapatıp açtım hala bir şey olmadı. Belki win 7 de çalışmıyordur

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Dostum senin pc win 8 li benimki win 7 li sanırım sıkıntı buradan çıkıyor. Mesela bende evrensel seri veriyolu denetleyicileri diye bir şey var evrensel seri yolu cihazları diye bir seçenek yok malesef. Sadece taşınabilir aygıtlar var ondan da kaldırıp tekrar takıp yüklemesini bekledim yükledi sonra bilgisayarı kapatıp açtım hala bir şey olmadı. Belki win 7 de çalışmıyordur

Yok benim bilgisayarda win7 . Resmi netten aldım . Yukarıda da dedim ya bazılarında unıversal serıal bus olarak geçiyor . Bende öyle mesela .

dakamon

dakamon

Üye
Yok benim bilgisayarda win7 . Resmi netten aldım . Yukarıda da dedim ya bazılarında unıversal serıal bus olarak geçiyor . Bende öyle mesela .
Yok işte o resimde gösterildiği gibi isim falan yok bir tek taşınabilir aygıtta çıkıyor ordan da kaldırdım olamıştı

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Yok işte o resimde gösterildiği gibi isim falan yok bir tek taşınabilir aygıtta çıkıyor ordan da kaldırdım olamıştı

O zaman sen bilgisayarının tüm sürücülerini kurmamışsın . Çünkü o seçeneğin olması lazım .

dakamon

dakamon

Üye
O zaman sen bilgisayarının tüm sürücülerini kurmamışsın . Çünkü o seçeneğin olması lazım .
Şu an senin dediğin şeyleri de yüklemeye çalışıyor ama bulamayacak gibi görünüyor windows update araştırılıyor da kaldı. Aygıt sürücüsü yükleme kısmında.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Şu an senin dediğin şeyleri de yüklemeye çalışıyor ama bulamayacak gibi görünüyor windows update araştırılıyor da kaldı. Aygıt sürücüsü yükleme kısmında.

Ben de en başta yansıtmadı ekranı . sildim aygıt yöneticisinden tekrar bağladım . yükledi hepsini . Sonra çalıştı .

dakamon

dakamon

Üye
Ben de en başta yansıtmadı ekranı . sildim aygıt yöneticisinden tekrar bağladım . yükledi hepsini . Sonra çalıştı .
Ekranı sildim derken?Şu an hepsini yükledi tamda bana gönderdiğin fotoda ki gibi oldu aygıt yöneticisi sıfırdan yükledim şimdi ama yine göstermiyor yine göstermiyor.Neyse kasmıyacam gece gece olmazsa olmaz yarına bakarım tekrar belki güncelleme falan verirler programa da bu sorun giderilir.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Ekranı sildim derken?Şu an hepsini yükledi tamda bana gönderdiğin fotoda ki gibi oldu aygıt yöneticisi sıfırdan yükledim şimdi ama yine göstermiyor yine göstermiyor.Neyse kasmıyacam gece gece olmazsa olmaz yarına bakarım tekrar belki güncelleme falan verirler programa da bu sorun giderilir.

Ekranı sildim yazmıyor yukarıda :) Yanlış okumuşsun . Benimde yatmam lazım . İyi geceler .

ErenMSC

Üye
Usb ile plazma tvlere yansıtma yapılabiliyormu şuan :hmmm

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
Windows 7 İçin Nokia Lumia Usb Driver :

Kurulumu:
Resimdeki Evrensel Seri Yolu Cihazlarından Nokia Lumia XXX üzerine sağ tıklayın ve sürücüyü güncelleştir diyin. Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara deyin ve İndirmiş olduğunuz dosyayı gösterin. Bilgisayarınıza Windows Phone sürücüleri kurulmuş olacaktır.

Not:Bilgisayarınızda Evrensel Seri Yolu Cihazları altında Nokia Lumia yerine tanımlanmamış cihaz olarakta gözükebilir onlara sağ tıklayıp güncelleştir deyip aynı işlemi uygulayacaksınız.

Son düzenleme:
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Bende çalıştı, merak edenler için:

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

Üst Alt