Ekran videosu çekme ?

Konu, 'Symbian Destek' kısmında yunus5055 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3221 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ekran videosu çekme ?

Millet varmı böyle bir program ? .. N70

Yazan: yunus5055
  2. yok, giftailor ile gif şeklinde yapabilirsin ama illa video dersen kamerayla (başka telefonla yada video kamerayla) çekeceksin ekranını

3. kardeşim bu giftailor programı 7610 na olurmu ve nerden bulurum?

4. Böyle bir program var ama bilgisayar için olanı var. Yani telefonunu bilgisayara bağlıyorsun. Symbian REMOTE diye bir program var. Video yu da .avı formatında kaydediyor.

---------- Eklendi @ 08:54:42 ---------- Yazıldı @ 08:39:49 ----------

Programın adi remote professional burdan indirebilirsin detaylarını burdan okuyabilirsiniz www.maxicep.com/pc-s60-cep-baglanti...4-s60-pcden-telefonu-kontrol-edin-263419.html

5. rica ederim aynen öyle:)

6. Oyun oynarken video çekmek güzel olurdu o yüzden ... Androidde filan var bu özellik .. Programın pc ayağı olduktan sonra işime yaramaz ... Yinede tsk

7. evet oyundan, programdan görüntü alırdık ama yok işte..

Ekran videosu çekme ? konusuna benzer içerikler

1. Ekran videosu Çekme

Android oyunlar bölümünde oyun paylaşcam bide video eklemek istiyorum ekran videosunu çeken bir program varmı. bilenler
  2. telefonda ekran videosu çekme bakar mısınız bi ..

Screencast Video Recorder aldı programı kullanıyorum telefonda görüyorum videoları ama bilgisayar üzerinden gözükmüyo öyle bi dosya yok nasıl görebilirim ? veya başka program var mı *
  3. Oyun Videosu Çekme ???

Hey Vatan Dostlarım, Galaxy Ace 2 telefonumda oyun videosu çekebileceğim bir video kayıt uygulaması arıyorum. Birçok uygulama denedim ama işe yaramadı yardım edin pls :D
  4. Uygulama S3 Mini Ekran Videosu Çekme

Arkadaşlar tel rootlu . ScreenCast ile çektiğim videolar ikiye ayrılmış olarak çekliyor. Konuyu buraya açmamın sebebi uygulama isteklerine kimse bakmıyor
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 23:46:01