Ekran beyaz sorunu n95

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emoliii

emoliii

Üye
    Konu Sahibi
Ekran beyaz sorunu n95
Benim ekran (n95) ekran 20 saniyede 1 beyaz oluyo ve hep oluyo. Sanırım ntorch muydu neydi ekranı beyazlatan fener dye kullandıran programdan sonra oldu çok sinir bozucu nasıl düzelir?

emoliii

emoliii

Üye
    Konu Sahibi
Bakan yok mu ya? :o

ibrother

ibrother

Üye
film'i yanmış olabilir değişmen lazım. Eğer programdan şüpheleniyorsan format at.

emoliii

emoliii

Üye
    Konu Sahibi
Format attım + teli güncelledim olmadı sanırsam filmi değiştirmem gerek belki olur dedim ama :(

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
filmin değişme vakti gelmiş demek oluyor bu.

emoliii

emoliii

Üye
    Konu Sahibi
Daha iyisi hiç uğraşmayayım direk yeni telefon alayım :(

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
çok güzel telefon aslında temiz bi şekilde yapılsa sağlam idare eder ama zamanının en iyi cihazlarından biri bende var hala kullanıyorum sağlam cihaz yani temiz yapılırsa işini görür

emoliii

emoliii

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel telefon aslında temiz bi şekilde yapılsa sağlam idare eder ama zamanının en iyi cihazlarından biri bende var hala kullanıyorum sağlam cihaz yani temiz yapılırsa işini görür

cihaz çok güzel biliyorumda şarjıda az gidiyo bataryasıda orjinal, 1de kulaklığa ve kendi hoperlörüne sesi çok az veriyo. :(

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
cihaz çok güzel biliyorumda şarjıda az gidiyo bataryasıda orjinal, 1de kulaklığa ve kendi hoperlörüne sesi çok az veriyo. :(

Bendede N95 var.hopörlör benimde az ses geliyodu 15 tl ye 2 hopörlörüde değiştirdim.şarj her s60v3 de az gider.yapacak bişey yok.

emoliii

emoliii

Üye
    Konu Sahibi
Bendede N95 var.hopörlör benimde az ses geliyodu 15 tl ye 2 hopörlörüde değiştirdim.şarj her s60v3 de az gider.yapacak bişey yok.
2-3 batarya kullanmam gerek ancak yetiyo oda çok tuzlolur orjinali.

can_zafer

Üye
arkadaşlar benim n95 var durup dururken ekranın ışıgı gitti şimdide kendisi gitti telefon acılıyor ama ekran siyah neden olabilir arkadaşlar lütfen yardımcı olun

mstf_l

mstf_l

Üye
arkadaşlar benim n95 var durup dururken ekranın ışıgı gitti şimdide kendisi gitti telefon acılıyor ama ekran siyah neden olabilir arkadaşlar lütfen yardımcı olun

Filmde bir sorun olabilir. Format falan dene olmazsa bir telefoncuya göster

emoliii

emoliii

Üye
    Konu Sahibi

filmi değismesi lazım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...