Ekim 2012 Suudi Arabistan Cep Telefonları Fiyatları !

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Ekim 2012 Suudi Arabistan Cep Telefonları Fiyatları !
arkadaşlar dün akşam babama telefon fiyatlarını tek tek mesajladım,madem mesajladım birde hayrına forumda paylaşıyım dedim :)

:apple: iPhone 5 16GB/3200 SAR = 1545 TL (Türkiye'de 3.299 TL)

LG Optimus 4X HD P880/1999 SAR = 965 TL (Türkiye'de 1.700 TL)

hTC One S/1.880 SAR = 909 TL (Türkiye'de 1.498 TL Gold'da)

Nokia 808 PureVieW/2.000 SAR = 967 TL (Türkiye'de 1.500 TL Civarında Satılıyor)

Samsung Galaxy SIII 16GB GT-I9300/2.200 SAR = 1.064 TL (Türkiye'de En Ucuz 1.600 TL Civarı,2.200 TL'ye kadar satılabiliyor !)

Samsung Galaxy SII GT-I9100/1599 SAR = 733 TL (Jarir Bookstore'da Cidde'de) Türkiye'de en ucuz 1.250 TL :evet:

Samsung Galaxy AceII GT-I8160/1.210 SAR = 585 TL (Türkiye'de 805 TL Gold'da)

Hacılarımız İçin İyi Bir Bilgilendirme Olmuştur Diye Umuyorum,Görüyorsunuz Ülkemizdeki Telefon Fiyatlarının Halini Sadece Telefon Değil Araba,Yakıt,Elektronik Aletler v.s herşey yurtdışına göre pahalı... :evet:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

besim.farhan

besim.farhan

Üye
abi türkiyedeki fiyatları biraz uçurmuşsun sanki..

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Peki diyelim gittiler ordan aldılar pasaport kaydını burda yaptık sorun olmaz değilmi ?:)

larten123

larten123

Üye
Çok iyiymiş fiyatlar biz de herşeyin en pahalısını almaya devam edelim:oke:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bilgilendirme için teşekkürler,

cengizba

cengizba

Üye
şaka bi yana artık herkeze vergilerden gınaa geldi bende ramazanda nexus getirttim 800 tl birde s3 getirttik arkadaşa 1000 tl mağzanın adını unuttum ama genelde aynı galiba bide bi akraba 90-120 tl arası s3-s2 çakması almış kayıt için aldıkları vergi parasına yani ama telefonlar işe yaramıyo :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Kalkın gidiyoz :) şaka bi yana artık herkeze vergilerden gınaa geldi bende ramazanda nexus getirttim 800 tl birde s3 getirttik arkadaşa 1000 tl mağzanın adını unuttum ama genelde aynı galiba bide bi akraba 90-120 tl arası s3-s2 çakması almış kayıt için aldıkları vergi parasına yani ama telefonlar işe yaramıyo :)

Türkiye'de tek sorun vergiler değil ki telefoncularda fiyatları şişiriyor :evet:

CasuS_87

CasuS_87

Üye
olamaz yaa .. bizim wonder aldığımız fiyata millet s2 alıyo :D

codblackops2

codblackops2

Üye
s2yi gözüme kestirdim :eller:

- - - Eklendi - - -

ama bi arkadaşım arabistandan s2 getirmiş ı9100g modeli muhtemelen bunlarda I9100G'dir :zzz:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
s2yi gözüme kestirdim :eller:

- - - Eklendi - - -

ama bi arkadaşım arabistandan s2 getirmiş ı9100g modeli muhtemelen bunlarda I9100G'dir :zzz:

alırken dikkat edilmesi gerekiyor,aynı şey ülkemiz içinde geçerli burada da i9100G satılabiliyor :oke: alırken dikkat edilirse problem çıkmaz :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Tam döneminde iyi bir bilgilendirme olmuş. Teşekkürler.

NOT: Bu fiyatlara kayıt ücretlerini eklemeyi unutmayın.

MrExpert

MrExpert

Üye
Ben bizimkileri hemen haca göndermem lazım :)

15097

15097

Üye
orada ucuzmuş ama en ucuz abd :ehe bilgilendirdiğin için sağol talip :tebessüm:

badmus

badmus

Üye
bu mesajlar sebepsiz yere neden silinmis?

Üst Alt