Ehliyet Alma Yaşı Küçülmezmi

Sponsorlu Bağlantılar

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
Ehliyet Alma Yaşı Küçülmezmi
arkadaşlar ehliyet alma yaşı küçülmezmi ya 15 yaş falan olsa sabırsızlıkla bekliyorum 18 yaşıma giripte rahat rahat araba süreyim şu anda ustasıyım ilk sürdüğüm zamanlardı
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Uhops

Uhops

Üye
Sanmam. Motor ile hız yapan bi çok öğrenci kaza yapıyor. Kaymakam okula yazı yolladı; okula motorla gelmek yasak diye. Ama galiba motor 17 yaşında alınabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
yaşı küçültüp geçici ehliyet verilsede eğitim seviyesi düşük oldugundan
yayalara bile saygısı olmayan herifler 15 yaşında birini etmediklerini koymaz

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady, .caner. ve İbrahimEsşiz44
İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
valla çok büyük sevap kazanırlar 15 yaşında alınsa babamdan arabayı kaçırmaktan bıktımorası öyle ben yayanın etrafında drift çekiyom :gun1::koş:bu arada videom nasıl

xxynsdark

xxynsdark

Üye
malesef ben motor + araba yazıldım yarın kursa başlıyorum :D

Uhops

Uhops

Üye
valla çok büyük sevap kazanırlar 15 yaşında alınsa babamdan arabayı kaçırmaktan bıktımorası öyle ben yayanın etrafında drift çekiyom :gun1::koş:bu arada videom nasıl
1:15 yaşında araba kaçırmak normal değil
2:Bu tip düşünceler için ehliyet verilmemeli
3:Videonda sıradışı bu durum yok normal araba sürme.

• Beğen
Tepkiler: İbrahimEsşiz44, pirenuri, attach97 ve 1 kişi daha
.caner.

.caner.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: GDDR5
mesutcinik

mesutcinik

Üye
verilen çoğu karar mantıklı bence değil 15, insan 18 yaşında bile doğru dürüst mantıklı şekilde düşünüp karar veremez yani araba sürmekte sadece bulunduğun arabayı kontrol etmek değil bütün çevreyi kontrol etmek olduğundan deneyim ister...

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, GDDR5 ve .caner.
pirenuri

pirenuri

Üye
17 yaşımdayım hiç böyle büyük bir araba tutkum yok. Yani var da biraz beklemem gerektiğini düşünüyorum . Sonuçta 2-3 yıl araba surmezsem pek bir şey kaybetmem. İleride kendime ait arabam olduğunda sürerim. Şimdi 15-16 yaşında falan araba sürüyorsunuz iyi tamam. Peki trafiğe ne kadar hakimsin ? Önünde Bi olay olsa ne tepki verirsin ? Biraz düşünmek gerekiyor. Sonuçta Bi hata yapsak bir suru can veya mal kaybına yol açabiliriz. Sadece bir kaç yıl sabret kursunu al daha iyi sürersin trafiğe de çıkarsın rahat rahat . O kadar trafik canavarı nasıl çıkıyor sanıyorsunuz ? Bilgisiz insanlar trafiğe çıkıyor . Bi panik falan olunca al sana facia. Tekrar söylüyorum. Kendinizi düşünmüyorsunuz hadi geçtim ama karşıdaki de Bi can . Bunlar sana Bi abi tavsiyesi , ister kulak as istersen takma ama bu fırındaki insanların çoğu katılır bu dediklerime .

• Beğen
Tepkiler: .caner.
İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
    Konu Sahibi
1:15 yaşında araba kaçırmak normal değil
2:Bu tip düşünceler için ehliyet verilmemeli
3:Videonda sıradışı bu durum yok normal araba sürme.
yazıyı iyi okuduysan ilk araba sürdüğüm zamanlar yazıyor
17 yaşımdayım hiç böyle büyük bir araba tutkum yok. Yani var da biraz beklemem gerektiğini düşünüyorum . Sonuçta 2-3 yıl araba surmezsem pek bir şey kaybetmem. İleride kendime ait arabam olduğunda sürerim. Şimdi 15-16 yaşında falan araba sürüyorsunuz iyi tamam. Peki trafiğe ne kadar hakimsin ? Önünde Bi olay olsa ne tepki verirsin ? Biraz düşünmek gerekiyor. Sonuçta Bi hata yapsak bir suru can veya mal kaybına yol açabiliriz. Sadece bir kaç yıl sabret kursunu al daha iyi sürersin trafiğe de çıkarsın rahat rahat . O kadar trafik canavarı nasıl çıkıyor sanıyorsunuz ? Bilgisiz insanlar trafiğe çıkıyor . Bi panik falan olunca al sana facia. Tekrar söylüyorum. Kendinizi düşünmüyorsunuz hadi geçtim ama karşıdaki de Bi can . Bunlar sana Bi abi tavsiyesi , ister kulak as istersen takma ama bu fırındaki insanların çoğu katılır bu dediklerime .
aynen öyle ama napayım çok hevesim var babamla beraber trafiğie çıkıyom zaten iyi kullanıyom iuanda babamda ustayımda işte yinede bilgiler için sağol 18 yaşımı bekleyeceğim

Üst Alt