Ego otobüs bilgi sistemi

Konu, 'Windows Phone Türkçe Uygulamalar' kısmında -Akıncı tarafından paylaşıldı. Okunma: 1728 | Cevaplanma: 2

1. Ego otobüs bilgi sistemi - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. Paylaşım için teşekkürler kardeşim.
    Mağazada ücretsiz ve popüler olduğu için eminim benim gibi pek çok Ankaralı mağazadan indirmiştir.
    Ama haberi olmayan arkadaşlar için güzel bir konu.
    Eline sağlık.

3. riva ederim abi :tebessüm:

Ego otobüs bilgi sistemi konusuna benzer içerikler

1. sistem yöneticileri hakkında bilgi ( 24 Haziran 2007 | S60 Sistem Araçları )

1.Klasörlerin içeriği e:/backup>cihaz hafızasının hafıza kartına yedeklenmiş backup.arc bulunur e:/images>görüntüler yer alır e:/sounds>digital ve simple klasörleri yer alır digital'de *.amr, *wav, *.mid simple'de *.rng sesleri yer alır...
  2. Güneş sistemi hakkında bilgi ( 31 Mart 2010 | İlköğretim ve Liseler )

Güneş sistemi Alm. Sonnensystem (m), Fr. Systeme (m) solaire, İng. Solar system. Güneş ve uyduları ile birlikte gezegenler, kuyruklu yıldızlar ve meteor akımları da dahil olmak üzere, onun etrâfında dönen gök cisimleri. Güneş ve güneş çevresinde...
  3. Ego ( 15 Nisan 2010 | İlköğretim ve Liseler )

Freud'un sözüyle ego şahlanmış bir at üzerindeki şovalye gibidir. Diger bir ifadeyle bizim vicdanımızdır. İd ile süperegonun isteklerini uzlaştırmaya çalışan hakemdir. İd, ego ve süperego insan bilincinin katmanlarıdır. Bu katmanlar birlikte...
  4. ankara için ego otobüs programı ( 25 Şubat 2012 | Android Türkçe Uygulamalar )

ankara için ego otobüs programı arayanlara duyurulur http://www.ego.gov.tr/mobil/index.html
  5. sistem bilgi programı arıyorum ( 2 Nisan 2013 | Android Oyun ve Uygulama İstekleriniz )

merhaba arkadaşlar samsung galaxy s3 için tam sistem bilgisi (cpu-ram-ekran kartı vb ) gösteren bir proram lazım şimdiden teşekkürler.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 8:50:05