Edge nedir ???

Konu, 'Samsung' kısmında mutumutlu07 tarafından paylaşıldı. Okunma: 17867 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Edge nedir ???

Edge tam olarak nedir samsun S3653 telefonumun solunda E işareti var kapatamıyorum nasıl kapatıcam ayrıca ücretlimi?

Yazan: mutumutlu07
  2. kullaanırsan eğer ücretli ama E işaretinin mavi şekilde olması ücretli değil orda durmasının zararı yok yani kırmızı ise nete bağlısın demektir ve ücretlidir..!

3. Kontör sayesinde internete girmeni sağlar arkadaşın dediği gibi kalmasının etkisi yok

4. Peki nasıl kaldırabilirim?

Edge nedir ??? konusuna benzer içerikler

1. Edge Nedir ? Edge Hakkında Tüm Bilgiler ( 10 Şubat 2011 | Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer )

Bağlantı Küresel Evrim İçin Gelişmiş Veri Oranları (EDGE), veri bağlantılarını aynı multislot sınıfı içersinde üç daha hızlı hale getiriyor. GPRS gibi, bağlı kaldığınız süre için değil aktardığınız veri için para ödüyorsunuz....
  2. EDGE (Enhanced Data Rates for Global Evolution) Ne Nedir Ne Demek Ne İşe Yarar ( 12 Haziran 2011 | Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar )

EDGE (Enhanced Data Rates for Global Evolution) Ne Nedir Ne Demek Ne İşe Yarar GPRS altyapısını kullanarak daha hızlı veri iletimi sağlayan sistem. "Küresel Gelişim için Yükseltilmiş Veri Hızları" olarak açıklanabilir. GSM...
  3. Edge ( 1 Mart 2012 | Symbian^3 Yazılım Destek )

Selam herkese cihazımla edge ile internete bağlanıyorum. Çıktıktan sonra veri transferi sürekli devam ediyor. Manuel olarak sonlandırmam gerekiyor hep. Arka planda çalışan uygulama yok, neden bu bağlantı kopmuyor? Cihazım C6-01 belle
  4. Edge ( 12 Aralık 2012 | Mizah - Eğlence - Fıkra )

Anlatacağım olayı ben yaşadım 2 yıl kadar önce. Trenle Adapazarı-Arifiyeden Afyona gideceğim. Akşam trene bindim çaprazımda iki teyze oturuyor birisi 50-60 arası diğeri biraz daha yaşlı. Yaşlı olan teyze diğerine nerdeyiz diye sordu. Teyze...
  5. nokia n97 mini edge modda nete bağlanınca kapanıyor ( 2 Eylül 2013 | Symbian S60v5 Genel )

nokia n97 mini edge modda nete bağlanınca kapanıyor.:vur yeni aldığım n97 mini 3.5g çekerken hiçbir problem yok ancak umts moddan gsm e alıp internete bağlanmaya çalışınca telefon kapanıyor. bulunduğum yerde 3g çekmiyor ve ben gsm le idare etmek...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 6:02:41