e72 yazılar büyüdü

Sponsorlu Bağlantılar

.zombie..

Üye
    Konu Sahibi
e72 yazılar büyüdü
olay şöyle oldu: bir arkadaşımın hattında bedava internet vardı. onu kullanmama izin verdi ve telefonumu kapattım. bataryayı çıkardım. kendi turkcell hattımı çıkardım ve arkadaşımın vodafone hattını taktım. bataryayı taktım. telefonun açma düğmesine bastım. pin kodu yazma ekranı açıldı. bi baktım yazı kocaman olmuş. sonra kilit kodunu girdim. telefon açıldı. şimdi sol seçim tuşum bluetooth u açıyo. eskiden bluetooth yazısının tamamı görünürdü. şimdi blueto... görünüyo ve saati gösteren yerde saatin üstünden kayıp var. rakamların yarısı görünmüyo. nasıl düzeltebilirim ya?? lütfen çok acil yardım edin. bu olay pazar günü saat 3-4 gibi oldu yanlış hatırlamıyosam. sonra düz saat 3e kadar telefonun bataryası takılı değildi ve kapalıydı. hiç kullanmadım. ama düzelmemişti bugün de güncelleştirme yükledim. ama düzelmiyo. bi forumda okudum bazı arkadaşlar yazılarının küçülmesinden şikayet ediyomuş bense küçülmesini istiyorum. lütfeen yardım edin çook acil :/

neron71

Üye
aklıma gelen tek çözüm format *#7370# ile formatlayabilirsin benim de e71im var ilk haftadan format yedi:)

ysgul

ysgul

Üye
eğer tek sorun yazı tipi boyutu ise menü>araçlar>ayarlar>genel>kişiselleştirme>ekran>yazı tipi boyutu>küçük

neron71

Üye
eğer tek sorun yazı tipi boyutu ise menü>araçlar>ayarlar>genel>kişiselleştirme>ekran>yazı tipi boyutu>küçük
e71de yazıtipi değişmiyor çok denedim ama değişen bişey yok benimkinde.senin cihazda değişiyor mu

ysgul

ysgul

Üye
evet benimkinde değişiyor

neron71

Üye
benimki de değişiyormuş ama menüde değişen bişey yok

synt

Üye
aynı sıkıntıdan ben yakınıorum suan da oldu telefon dondu ve arkasında pılı cıkarıp tekrar actım adeta ekran ayarlarında orta kucuk olmus kucuk ıse kayıp oldu ne yapıcam yazılar cok buyuk rahatsız oluyorum

kdrby

Üye
versıon sorunu bendede oldu götürdüm telefoncuya program attı geçti

002851

Üye
arkadaşlar ofis klasörünün içinde font magnifier diye bir proğram var oradan yazı büyüklüğünü ayarlayabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: asidelimavi

.zombie..

Üye
    Konu Sahibi
cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. ayarlardan yapmayı denedim ama orda zaten en küçük boyutta olsa da en büyükte olsada bişey fark etmiyor. bende kvk ya götürdüm ve format attılar sanırım. düzeldi sonuçta :D

bir de fotoğraf çekerken sesler bir türlü kapatılmıyor. uyarı seslerini kapattım titreşimi kapattım ses seviyesini en düşüğe getirdim ama yinede düzelmedi. sessizde bile kamera ses çıkarıyor. ses sorunu formattan sonra ortaya çıktı. telefonu ilk aldığımda kapanıyodu sesler. neden olabilir sizce?

quest2

Üye
kamera ayarlarinda cekim sesini kapatma yok mu??

gkhan032

Üye
Alakası Yokk :D:D
Menüde Ofis Klasörünün İçinde FONT MAGNİFİER isimli bir program var aç
seçeneklerden vars.geri.yükle de Tamamdır!!
İyi günler :)

• Beğen
Tepkiler: asidelimavi

NUSRETTT

Üye
E72 model telefonlarla gelen Font Magicier adında bır program wardır ıcnlerınde. uygulamalarda yada ofis de bulabılırsınız. eger onun ayarını %100 yaparsan sorun duzelır.

Üst Alt