E72 73.001 yabancı versiyon yükledim 71.004 versiyona dönemiyorum yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

downsoon

Üye
    Konu Sahibi
E72 73.001 yabancı versiyon yükledim 71.004 versiyona dönemiyorum yardım
E72 model telefona merakıma yenik düşerek O2 73.001 versiyonunu yükledim ama klavyesi türkçe desteklemediği için pişman oldum. Daha sonra modifiye ettiğim 71.004 versiyonu yüklemeye çalıştım. Phoenix silme işlemini yaptı ama yükleme işleminde takıldı. Ölü modda başlattım yine aynı, jafta da aynı, çalışıyor ama bi yerden sonra görmüyor. Nokia servisi bile geriye yükleme yapılamıyor, açılması için aynı versiyonu atmaya çalıştığımda da telefon cevap vermiyor (sanırım aynı sorun) servise gönderecez dedi ama servis de sıvı teması nedeniyle para istiyor. Arada kaldım. Benim yapabileceğim bişey var mı.

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]peki 73.001 versiyonunda gözebatan bir değişiklik var mı?[/SIZE][/COLOR]

waycell

waycell

Üye
senin sorun sıvı temasımı yoksa fw mi anlayamadım..phoniex yada jaf ile 73 ü tekrar kurabilmen lazım bişeyleri yanlış yapıyorsun galiba pardon ama phoniex kurmaz product kodun farklı çünkü sadece jaf ile denemelisin..bu arada flash player varmıydı acaba..

downsoon

Üye
    Konu Sahibi
senin sorun sıvı temasımı yoksa fw mi anlayamadım..phoniex yada jaf ile 73 ü tekrar kurabilmen lazım bişeyleri yanlış yapıyorsun galiba pardon ama phoniex kurmaz product kodun farklı çünkü sadece jaf ile denemelisin..bu arada flash player varmıydı acaba..

Sıvı teması değil amacım eski versiyona (yani türkçe klavye destekli yazılıma) dönmek ama maalesef yapamadım. Servise verdim onlar da 3 günlük uğraşıyorlar en sonunda pes ettiler 73.001 versiyonunu çalışır hale getirdik dediler ama klavyeyi ayarladık türkçe destekliyor dediler, 60 tl gitti ya :(

Not: Jaf ile de denedim başaramadım, çok güvendiğim nokia servisi bile ancak 73.001 i kurabilirim demişti ama en sonunda onlar da yazılımı kabul etmiyor olmadı dedi iade etti.

downsoon

Üye
    Konu Sahibi
[COLOR=""][SIZE=""]peki 73.001 versiyonunda gözebatan bir değişiklik var mı?[/SIZE][/COLOR]

ben görünen bir değişiklik farketmedim daha ama klavye canımı sıkıyor. y yerine z z yerine y basıyor ve türkçe karakter desteği yok. bunu değiştiremiyor muyum. bir yere verdim 30 a yaptı ama eski versiyona dönemediğini söyledi klavye canımı sıktı uğraştım yapamadım gene bozuldu başka yere verdim 3 gün uğraştı o da dönemediğini söyledi ve yine yabancı yazılıma kaldım. bu sefer de 60 tl gitti :(

YkPkY

YkPkY

Üye
ben görünen bir değişiklik farketmedim daha ama klavye canımı sıkıyor. y yerine z z yerine y basıyor ve türkçe karakter desteği yok. bunu değiştiremiyor muyum. bir yere verdim 30 a yaptı ama eski versiyona dönemediğini söyledi klavye canımı sıktı uğraştım yapamadım gene bozuldu başka yere verdim 3 gün uğraştı o da dönemediğini söyledi ve yine yabancı yazılıma kaldım. bu sefer de 60 tl gitti :(

73 yazılımının fpsx dosyasının içindeki türkçe dili çıkar,fw 71in fpsx dosyasındaki türkçe dilide çıkarıp fw73e göm ve flash at.modifiye yazılım yapma dil değiştirme anlatımları forumda mevcut

----------Eklendi @ 16:23:10 ---------- Yazıldı @ 16:15:40 ----------

yada hiçbiriyle uğraşma fw81.3 çıktı yeni.nafiwirmde görünüyor.indir çak flashı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt