E66 Işık Problemi

Konu, 'Symbian S60v3 Destek' kısmında u_cosar tarafından paylaşıldı. Okunma: 1537 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. E66 Işık Problemi

Merhaba arkadaşlar ben yeni e66 aldım telefon normal tuşları kilitli durumda dururken yön tuşlarının orada bir ışık yanıp sönüyor sinirimi bozuyor onu kapatma yolu var mı.:off:
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: u_cosar
  2. normalde cvpsız aramalarda mesajlarda yanıp sönen ışıktır ayarlarına bi bak hangi hallerde yanıp sönmesini istiyorsan ayaralayabiliyorsun istersen komple kapat. menü>ayarlar>genel>kişiselleştirme>bildirim ışığı menüsünden bakabilirsin ama tus kilidinden sonraki yanip sonmeler kapanmiyor bildigim kadariyla

3. Saol Olmuyor muş

4. tercihlere gir değiştir de canlılık ışığı kapalı konuma getir yanıp sönmez

E66 Işık Problemi konusuna benzer içerikler

1. e66 şebeke problemi ( 27 Aralık 2009 | Cep Telefonları Genel )

e66 nın antenle ilgili parçalarını hurdasını bulma hakkında yardımcı olabilirmisiniz:allalla:
  2. N8 ışık sensörü problemi..... ( 16 Ocak 2011 | Symbian^3 Yazılım Destek )

arkadaşlar n8de telefonu konuşurken kulağıma dayadığımda ışık sensörü iyi bi şekilde öalışmıyor. bazen ekranı kapatıyor bazen aççık kalıyor yanak falan değdiğinde telefon kapanıyor doğal olarak. 5800 daki gibi hassas ve verimli değil....
  3. n8 Ekran Işığı Problemi ( 1 Eylül 2011 | Symbian^3 Genel )

Merhaba Arkadaşlar N8 Telefonum Var Birşey Dikkatimi Çektide Normalde Ortam Işığı Azken Ekran Işığının Otomatik Yükselmesi Lazım Fakat Bunda Tam Tersi Ortam Işığı Fazlayken Ekran Işığıda Daha Canlı Oluyor Etraf Karanlıkken Ekran Işığıda Azalıyor...
  4. e66 yardım kilit kodu problemi sürekli değişiyor. ( 17 Haziran 2012 | Cep Telefonları Genel )

merhaba arkadaşlar telefonun kilit kodunu bilmiyordum format attırdım kilit kodu 1234 oldu denedım olmustu daha sonra sertıfıka sorunu vardı format atıyım dedım kılıt kodunu yazıyorum yanlıs dıyor format atacağımda guvenlıkten gırıp kılıt kodu...
  5. YARDIM: n8 ışık problemi. ( 20 Mart 2013 | Symbian^3 Cihaz Destek )

merhabalar, nokia n8 kullanıyorum ve cihazla gün ışığının olduğu yerlerde arama yapınca telefon ışığını(tuşları) kapatıyor. Arama yap deyince kapanıyo ekran ve kenardaki kaydırma tuşuyla tuşları açmam gerekiyor. Kapalı mekanlarda ya da gece vakti...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 9:47:26